2018 Dünya Kupası 2.Tur Eşleşmeleri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 2018 Dünya Kupası 2.Tur Eşleşmeleri

sokakta rovaşata' Alıntı:
tek şunu söyleyeyim sence belçika hakettti mi? :D
Belçika ilk golü erken buldu. De Bruyne uzaktan güzel şutuyla iki oldu. Adamlar haklı veya haksız iki gol attı. Bu turnuvada neredeyse her takım skorda öne geç, tüm takım defans yap, topu aldın mı kontra atak yap mantalitesine sahip. Belçika eğer golleri erken bulmasaydı o zaman bambaşka bir mücadele izleyecektik. Adamlar erkenden 2 golü bulmuşlar daha ne yapsalardı? Diğer takımlar gibi duran toplarda çok süreye oynamadılar, hatta kontra atak denediler başarısız oldular ama adamlar hak etmedi demek haksızlık olur. Brezilya 2 golü bulsaydı aynı şekilde Brezilya kapanıp Belçika gol arayacaktı.

nik

Torrent-Oyun.com

|NaughtyBoy|' Alıntı:
Belçika ilk golü erken buldu. De Bruyne uzaktan güzel şutuyla iki oldu. Adamlar haklı veya haksız iki gol attı. Bu turnuvada neredeyse her takım skorda öne geç, tüm takım defans yap, topu aldın mı kontra atak yap mantalitesine sahip. Belçika eğer golleri erken bulmasaydı o zaman bambaşka bir mücadele izleyecektik. Adamlar erkenden 2 golü bulmuşlar daha ne yapsalardı? Diğer takımlar gibi duran toplarda çok süreye oynamadılar, hatta kontra atak denediler başarısız oldular ama adamlar hak etmedi demek haksızlık olur. Brezilya 2 golü bulsaydı aynı şekilde Brezilya kapanıp Belçika gol arayacaktı.
tabi tabi bide şu verilmeyen penaltıya bakın isterseniz, var denilen sistem bile boşmuş meğerse

https://twitter.com/denizcoban_/status/1015314244877905926

tabi tabi bide şu verilmeyen penaltıya bakın isterseniz, var denilen sistem bile boşmuş meğerse

https://twitter.com/denizcoban_/status/1015314244877905926
Ben maçta Brezilya'yı tuttum, sadece Belçika'nın haksız yere tur atlamadığına karşı çıkıyorum. Bu pozisyon bana da penaltı gibi geldi.

nik

Torrent-Oyun.com

|NaughtyBoy|' Alıntı:
Ben maçta Brezilya'yı tuttum, sadece Belçika'nın haksız yere tur atlamadığına karşı çıkıyorum. Bu pozisyon bana da penaltı gibi geldi.
net penaltı, maçta farketmedik vara güvendik meğer o da yanlıymış, rezillik, futbol izlenilemez hala geldi gene, bu kupayı ya fransaya verecekler ya da ingiltereye ahanda göreceksiniz, fakirlere gitmez bu kupa

Haklı veya haksız turu atlayan belçika oldu Türkiye olmayan bir milli takımın bu kadar holiganlığının yapılmasını önermiyorum

nik

Torrent-Oyun.com

bu ruslar ne iş anlamadım, ispanya derken şimdi de hırvatları eleme peşindeler maç uzatmalara gidecek bu gidişle, ev sahibi olmanın verdiği bir güç müdür yoksa 2018 world cup dünyanın en belirsiz kupası mı olacak

bu ruslar ne iş anlamadım, ispanya derken şimdi de hırvatları eleme peşindeler maç uzatmalara gidecek bu gidişle, ev sahibi olmanın verdiği bir güç müdür yoksa 2018 world cup dünyanın en belirsiz kupası mı olacak
Farklı bir ülkede buralara kadar gelemezdiler ama bildiğin iyi oyun sergiliyorlar. Savunmaları çok iyi.

nik

Torrent-Oyun.com

rusların balonuda patlayacak gibi buraya kadar galiba rusya 1-2 hırvatistan son 15 dk

ZeuS

* G a M e R *
Emektar

Fransa - Belçika
İngiltere - Hırvatistan

Finalin adı ne olur ?

Benim Tahminim : FRANSA - İNGİLTERE

ZeuS' Alıntı:
Fransa - Belçika
İngiltere - Hırvatistan

Finalin adı ne olur ?

Finali söylüyorum
Belçika - Hırvatistan

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Bence iki İngiliz takımı final oynar. Belçika-İngiltere olur. Belçika'ya İngiltere takımı deme sebebim neredeyse tüm oyuncularının İngiltere liginden yetişmiş veya orada bir yerlere gelmiş oyunculardan oluşması. Yanlış anlaşılma olmasın.

.Barış Kaan.' Alıntı:
Bence iki İngiliz takımı final oynar. Belçika-İngiltere olur. Belçika'ya İngiltere takımı deme sebebim neredeyse tüm oyuncularının İngiltere liginden yetişmiş veya orada bir yerlere gelmiş oyunculardan oluşması. Yanlış anlaşılma olmasın.

Katılıyorum Belçika oyuncularının çoğu premier Lig'de
Premier Lig zaten dünyanın en zor ligi futbolcularıda çok üst seviyede

ZeuS' Alıntı:
Fransa - Belçika
İngiltere - Hırvatistan

Finalin adı ne olur ?

Belçika-İngiltere ve şampiyon belçika :thumbup:

nik

Torrent-Oyun.com

önceki brezilya maçında video hakem uygulamasına rağmen verilmeyen penaltıyı gördükten sonra futbolun bir daha gerçek anlamında izlenilemeyeceğini anladım, yavaş yavaş futbolu bırakma zamanım geliyor, bir futbol zevkimiz vardı o da gitti bence, video hakemmiş yan hakemmiş hepsi göz boyama, yine belirledikleri takımlar çıkıp kupayı alacak

şu dört takım arasından hangisi torpilliyse o kupayı alacak bu kadar basit

önceki brezilya maçında video hakem uygulamasına rağmen verilmeyen penaltıyı gördükten sonra futbolun bir daha gerçek anlamında izlenilemeyeceğini anladım, yavaş yavaş futbolu bırakma zamanım geliyor, bir futbol zevkimiz vardı o da gitti bence, video hakemmiş yan hakemmiş hepsi göz boyama, yine belirledikleri takımlar çıkıp kupayı alacak

şu dört takım arasından hangisi torpilliyse o kupayı alacak bu kadar basit
Sen Hala burda mısın ya :D :D
Brezilya elendi gitti artık bir takım tutuyor musun onun dışında

aeygames

Kıdemli Yetkili

ZeuS' Alıntı:
Fransa - Belçika
İngiltere - Hırvatistan

Finalin adı ne olur ?

Fransa-Hırvatistan

nik

Torrent-Oyun.com

MeteHD' Alıntı:
Sen Hala burda mısın ya :D :D
Brezilya elendi gitti artık bir takım tutuyor musun onun dışında
brezilyanın hakkını yediler, en iyi futbol onlardaydı, 2-0 belçika üstünlüğüne rağmen penaltıyı vermiş olsaydılar breizlya o maçı çevirebilirdi, belkide kupadan ettiler bir takımı, en iyi futbolu onlar oynuyordu :))

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Fransa gercekten cok baska top oynuyorlar cok genc bir kadrosu var ne olur belcika ile aralarındaki mac ama fransa ingiltere finali olur gibime geliyo.

RaziYeKösEm

Torrent-Oyun.com

Fransa'yı hâlâ küçümsüyorsunuz yazık.

FİNAL ---> Fransa Vs. Hırvatistan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt