2 tane 4 Gb Ddr3 1600 Mhz Ram 240 TL Pazarlık Payı Var

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili
Adet fiyatı mı,Ayriyetten marka veya fotoğraf koysaydın daha açıklayıcı olurdu.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Dual-kit mi ayrı ayrı mı ? Farklı markalar mı ? Aynı markalar ve model mi ?

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
başlıkların hepsinin büyük harfle olmamasına özen gösteriniz
*düzeltildi

konu başlığında fiyat var konu içine de en az 3 adet resim eklerseniz çok iyi olur. aksi takdirde konunuz 24 saat içinde silinecektir.

arkadaşlar Markaların 2 si Hİ-LEVEL diğer 2 si de Kingston dır fakat Kingston lar su an için müşteri yoksa satmıyorum. Fakat Hi-Level lar satılık 240 TL ikisinin fiyatı ikiside 1600 MHZ Bunlar da fotolar

başlıkların hepsinin büyük harfle olmamasına özen gösteriniz
*düzeltildi

konu başlığında fiyat var konu içine de en az 3 adet resim eklerseniz çok iyi olur. aksi takdirde konunuz 24 saat içinde silinecektir.
3 resim yok 2 tane çektim kapatmazsanız sevinirim . :) bayağıdır bu sitenin üyesiyim ilk defa böyle birşeye kalkıştım zaten

Ekli dosyalar

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
3 resim yok 2 tane çektim kapatmazsanız sevinirim . :) bayağıdır bu sitenin üyesiyim ilk defa böyle birşeye kalkıştım zaten
sıkıntı yok 2 tane de ekleyebilirsiniz kurallar böyle söylendiği için söylemek zorundayım kusura bakmayın :)
ekleme şansınız varsa 3. cüyü de eklerseniz süper olur :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt