18.500 TL Masaüstü kasa arıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hocam işlemci seçimin gayet iyi . Depolama ya gelince kesinlikle ssd al ben yıllarca HDD kullandım. Kötü gerçekten kötü :( eski teknoloji. 2 tane hdd yerine 2 tane ssd taktık kafam rahat.

kanfur

Torrent-Oyun.com
hocam arkadaşım sadece kasasını satıyordu.. 18 bine
özellikleri;
i9 9900K
rtx 2080ti
anakartı hatırlamıyorum ama çok fena bi anakarttı sonunda godlike gibi bi ibare filan vardı..
Not: Anakartı buldum (https://www.itopya.com/msi-z390-meg...-intel-soket-1151-ddr4-4600mhzoc-rgb-anakart/)

düşünürsen iletişime geçirebilirim.. kendisi istanbulda yaşıyor..
ram depoloma ve diğer detayları nasıl öğrenirim.sahibinden de felan varsa link atar mısın?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
hocam senin durumun bana şaşırtıcı geldi aynısı asus laptopla kuzenime oldu onarım yapılamaz dendi aynı modelden olmadığı için para iadesi yapıldı bu devirde hiç bir firma daha üst laptopla değişime izin vermiyor şanslısınız bu konuda.

kanfur

Torrent-Oyun.com
hocam senin durumun bana şaşırtıcı geldi aynısı asus laptopla kuzenime oldu onarım yapılamaz dendi aynı modelden olmadığı için para iadesi yapıldı bu devirde hiç bir firma daha üst laptopla değişime izin vermiyor şanslısınız bu konuda.
hayır bu tamamen yasal.mesut çevik var teknoloji uzmanı .youtube da tüketici hakem heyeti başkanıydı sanırım bu tip durumlarda haklarımıza dair videosunu izledikten sonra böyle bir hakkım olduğunu biliyorum talep ediyorum deyince zaten verdiler.biz bilinçsiz olursak hakkımızı alamayız.araştırmak lazım.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt