17 yaşında basketbola başlanır mı ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
2002 liyim . Neredeyse 17 sayılırım . Basketbola içten içe hep bir merakım olmuştur . Son zamanlarda da NBA takip eder oldum . Kilo fazlam olduğu için spor salonuna yazılacağım . Bunun üstüne birde basketbola yazılmayı düşünüyorum . Ama bazıları çok geç olduğunu söylüyor. Sizce 17 yaşında başlanır mı ?

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Başlanır kardeş ne olacak daha gençliğinin baharındasın bir şey olmaz tatlı ve şirin forumlar.

Perdikkas

Süper Editör
Başlayabilirsin kardeşim ne kadar erken o kadar iyi.

Hasheem Thabeet diye bir basketbolcu vardı 18 yaşına kadar eline top sürmemiş boyu, fiziği uygun diye başladı ve 2-3 sene sonra NBA de oynadı tabi çok süre falan bulamadı ama sonuçta bir yerlere geldi. Şuan oynayan süperstar Joel Embiid aynı şekilde o da o yaşlara kadar futbol oynayıp basketbol topuna elini sürmeyenlerden ama şuan süperstar yani hiçbir şey için kesinlikle geç değil o işi seviyorsan emek veriyorsan yapabilirsin.

Raven Girl

Torrent-Oyun.com
Hasheem Thabeet diye bir basketbolcu vardı 18 yaşına kadar eline top sürmemiş boyu, fiziği uygun diye başladı ve 2-3 sene sonra NBA de oynadı tabi çok süre falan bulamadı ama sonuçta bir yerlere geldi. Şuan oynayan süperstar Joel Embiid aynı şekilde o da o yaşlara kadar futbol oynayıp basketbol topuna elini sürmeyenlerden ama şuan süperstar yani hiçbir şey için kesinlikle geç değil o işi seviyorsan emek veriyorsan yapabilirsin.
Bundan daha iyi bir örnek var aslında Hakeem Olajuwon. 15 yaşına kadar eline basketbol topu almıyor ama sonra basketbolun en iyilerinden birisi oluyor. Yani sen de başlayabilirsin.

Bundan daha iyi bir örnek var aslında Hakeem Olajuwon. 15 yaşına kadar eline basketbol topu almıyor ama sonra basketbolun en iyilerinden birisi oluyor. Yani sen de başlayabilirsin.
Aynen öyle o tamamen aklımdan çıkmış. Hakeem ise şuan Hall of fame bir oyuncu gelmiş geçmiş en iyilerden biri yani başlayayım mı demen bile hata bence direkt başla.

Anthony Hopkins

Torrent-Oyun.com
kardeş nba'da oynamayı falan düşünmüyosan başlayabilirsin tabi istediğin yaşta.

emremremre987

Torrent-Oyun.com
boyun ne durumda arkadaşım çok iyi basketbol oynuyor boyu 170 diye attılar takımda 15 yaşında falandı atıldığında sanırım 3-4 sene önce

tunahan43

Torrent-Oyun.com
başlanır kuroko no basket izledim bende başlayasım geldi ama benim yaş 25 olduğu için vazgeçtim bence ilerde pişman olmamak için başla

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt