17.000 TL Sistem Tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Freeon

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi beni uzun yıllar götürecek bir sistem toplamak istiyorum. Monitörümü satın aldım. "Asus TUF VG27WQ 2K 165HZ" buna eş olarak ben 3070 düşündüm. Ama 17.000'in içine 3080'i de dahil edebilirsek çok daha makbule geçer. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler. Ayrıca diğer forumlardaki arkadaşlar Ryzen 5000 serisini beklememi söyledi, sizce beklemeli miyim? (şuan 3700x i almayı düşünüyorum işlemci olarak)

Son düzenleme:

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Tek diyeceğim şey, bekleme. İşlemci de bekleme, başka bir şey de bekleme. Fiyatlar öyle bir artıyor ki, çok pişman olursun.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
şu an burada bir çok hazır sistem tavsiye edebilirim fakat rtx 3070 gelmek üzere 17k harcayacaksan 2-3 ay gecikmişsin çok fark olmaz tavsiyem amd ryzen 5 5600x i beklemen olacaktır bu iki donanım üzerine sistemini inşa etmen kusursuz bir performans almanı sağlayacaktır

Freeon

Torrent-Oyun.com
şu an burada bir çok hazır sistem tavsiye edebilirim fakat rtx 3070 gelmek üzere 17k harcayacaksan 2-3 ay gecikmişsin çok fark olmaz tavsiyem amd ryzen 5 5600x i beklemen olacaktır bu iki donanım üzerine sistemini inşa etmen kusursuz bir performans almanı sağlayacaktır
29 unda 3070 çıkacak onu direkt alıp 5000 serisi bekle diyorsun yani öyle mi

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
29 unda 3070 çıkacak onu direkt alıp 5000 serisi bekle diyorsun yani öyle mi
bence öyle yapmalısın ryzen 5600x bir çok testte kendinden çok daha pahalı işlemcileri bile ezip geçmiş durumda bildiğim kadarıyla 300 dolar seviyelerinden çıkacak ülkemizde 3k seviyelerinde olacağını tahmin ediyorum kesinlikle beklemeye değer ryzen 7 3800xt de önerebilirim fakat 5600x ten 100 dolar daha pahalı düşünüp kararını verebilirsin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt