1600mhz ddr3 ram ve 2133mhz ddr3 ram

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhabalar,bilgisayarımda ram durumunun yetersiz kaldığını bildiğim için ram takviyesi yapmak istedim.
Fakat bilgisayarımı aldığım sitede üzerinde 8GB (1x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz yazmakta.Görev yöneticisinden baktığım zaman ise bu ram 2133mhz hızında çalışmakta,8 gb ram daha alıp takmak istiyorum ama ddr3 2133mhzlik mı ddr3 1600mhzlik mi ram alacağımı bilmiyorum.Ne tür bir ram almayalım?

ddr 3 1600 mhz ram alıp takarsan senin diğer 2133 mhz lik ram in kendini 1600 mhz ye düşürcek bence 2133 mhz ram alman daha mantıklı bu sayede frekans kaybetmemiş olacaksın

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
cmd'ye wmic memorychip get speed yazarak ram hızını öğrenebilirsin yada biostan yardımcı yazılım programlarıyla aida 64 gibi cl değerini öğrenip aynı cl değerde ram almanı öneririm.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt