1 yılın sonunda bilgisayarımı satmaya karar verdim temiz kullandım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
bilgisayarımın özellikleri
-ASUS Assassins Creed Origins GTX1080 Ti 11GB GDDR5X 352Bit Nvidia Geforce Ekran Kartı
-MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz(OC) USB 3.1 Anakart
-AMD Ryzen 7 1800X Soket AM4 3.6GHz - 4.0GHz 20MB Önbellek 95W 14nm İşlemci
-GSKILL 32GB (2x16) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL15 1.35V Dual Kit RGB LED Ram
-Corsair CX750M 750W 80+ Bronze 120mm Fanlı Power Supply

-COOLER MASTER MASTERLIQUID PRO 240MM MAVİ LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
-Samsung 500GB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD (Okuma Hızı 3200MB / Yazma Hızı 1800MB)
-cooler master cosmos 1000 kasa
bilgisayarımın özellikleri bunlar garanti ve faturları duruyor hiçbir sorunları yok yurtdışına gitmek istediğim için satıyorum.Düşünürseniz fiyatı özelden konuşabiliriz.
ekstra olarak monitör ve razer set var
razer mamba
razer firefly
razer blackwidow v2
Kulaklık HyperX Cloud 2
ve AOC 2k 144hz 1ms monitör de var kasa için 12 k düşünüyorum eğer her şey ile almak isterseniz 15k ya analaşırız.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
En az 10 bin lira fiyat koyar bu da kesin. Boş iş. Konu kilitlensin bence

kasa için 12 düşünüyorum
hepsi beraber içinde 15k içinde steam hesabı falanda olucak bu arada.

Kaç istiyon. 3k pazarlıksız fiyat mı desin.
Sıfırı 15 k ise. En fazla yarı fiyatını koyabilir. Muhteşem cuma indiriminde arkadaşım 15k'ya sıfır MSI sistem dizdi. MSI kasa, MSI anakart, MSI GTX1080 Tİ ekran kartı, İ7 8700K işlemci vs. Bunun yaptğına fırsatçılık denir. Şu an burda konuyu uzatmayacam ama böyle fırsatçıların, stokçuların ailesine ve kendisine her gün feci sövüyorum. Bunu bilsin.

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
arkadaşlar herkese söylüyorum. herkes kullandığı kelimelere dikkat etsin. arkadaş birşey satarken herkes kendi kafasına göre yorum yapıyor. fiyat hakkında yorum yapmak yerine alıcıysanız yada ucuz pahalı diyorsanız yorum yapın. kimsenin kimseye hakaret etme küfür etme hakkı yok. kullanacağınız kelimelere dikkat edin arkadaşlar

arkadaşlar herkese söylüyorum. herkes kullandığı kelimelere dikkat etsin. arkadaş birşey satarken herkes kendi kafasına göre yorum yapıyor. fiyat hakkında yorum yapmak yerine alıcıysanız yada ucuz pahalı diyorsanız yorum yapın. kimsenin kimseye hakaret etme küfür etme hakkı yok. kullanacağınız kelimelere dikkat edin arkadaşlar
Ben pahalı dedim , yapılmadık hakaret kalmadı. Kimse bana boş yapma diyemez. Sadece fikrimi söylüyorum. Diğerlerine de uyarı verilmeli. Tahrik ediyorlar. Bundan kaliteli sıfır MSI sistem 15k. Bu MSI bile değil. O fiyat kesinlikle etmez.

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
Ben pahalı dedim , yapılmadık hakaret kalmadı. Kimse bana boş yapma diyemez. Sadece fikrimi söylüyorum. Diğerlerine de uyarı verilmeli. Tahrik ediyorlar. Bundan kaliteli sıfır MSI sistem 15k. Bu MSI bile değil. O fiyat kesinlikle etmez.
o sana hakaret ettiyse rapor bildir sende aşağıya kalır bir halin yoktu
yukarıda belli zaten yazdığın kelimeler dostum
ben herkese dedim
aynı şey umarım bir daha tekrarlanmaz
arkadaş isterse 20 bin der sana göre ucuz yada pahalıdır alıcıysan yorum yaparsın geçer gidersin
fiyat yazmadıysa da fiyatı sorarsın
ucuz yada pahalı sana göre pahalıysa ona göre ucuzdur

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Satış yaptığınız ürün ile ilgili konuya resim ve fiyat bilgisi eklemek zorunludur. Eğer 24 saat içinde eklemezsen konu kapatılacaktır.

ISonDarBeI61

Gereksiz mesajlar atmayınız!
Arkadaş konuya insan bir fiyat ekler olmadı bir resim ekler buraya tek parçaları yazıvermişsin üstelik kayıt olup direk satış ilanı acmıssın hiç inandırıcı değilsin corcnaughty:.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt