1 TB Harici Harddisk Oyun Film Dolu Satılık

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KaFaCI NaDiR

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum. Oyunların ve filmleri aşağıya yazıcam ilgilenenler bu konu altından beyan edebilirler.
Oyun Listesi:
Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban
Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Hot Pursuit
The Lord of the Rings - Conquest
Need For Speed - High Stakes
Need for Speed - Porsche Unleashed
Need for Speed - Hot Pursuit 2
Need for Speed - Carbon
Need for Speed - Pro Street
Need for Speed - Undercover
Need for Speed - Shift
Need for Speed - The Run
Need for Speed - Rivals
1500 Adet Atari Oyunu
Aliens_Colonial_Marines
Araya
Bus Driver
Call Of Duty 1
Call Of Duty 2
Call Of Duty Modern Warfare 2
Call Of Duty Modern Warfare 3
Call Of Duty 4
Counter Strike 1.5
Counter Strike 1.6
Counter Strike Coundation Zero
Crysis Wars
Crysis Warhead
Crysis 2
Crysis 3
Dead Effect 1
Dead Effect 2
Dead Space 2
Dead Space 3
Euro 2008
Fear 2
Fear 3
Far Cry 1
Far Cry 2
Far Cry 3
Fifa 2002 World Cup
Fifa 2006
Fifa 2008
Fifa 2009
Fifa 2010
Fifa 2011
Fifa 2012
Fifa 2013
Fifa 2014
Fifa 2014 World Cup
Gears Of War
Global Operations
Gta San Andreas
Gta Türk City
Gta Vice City
Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2
Half Life Antologhy
Immortal - Unchained
Hitman Contracts
Left Alone
Left 4 Dead 1
Lord Of The Rings Return Of The King
Lord Of The Rings Rise Of The Witch King
LOTR Middle earth 2
LOTR Middle earth 1
Mass Effect 3
Max Payne 1
Max Payne 2
Metro 2033
Mortal Kombat 4
Mortal Kombat 9
nfs nfsse 1995 1996
nfs2se 1997
Nfs World
Need for Speed Most Wanted Ultimate Speed
Need For Speed Underground 1
Need For Speed Underground 2
Need For Speed Most Wanted 2012
Outlast Whistleblower
Outlast
Perception Remastered
Pes 2016
Remothered Tormented Fathers
Resident Evil Remaster
Serious Sam 3
Shift 2 Unleashed
Silent Hill Tüm Serisi
Sniper Ghost Warrior 2
Spider Man 1
Spider Man 2
citybussimulator 2018
The Walking Dead Episode 5
The Walking Dead Survival Instinct
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Trooper 2 Alien Justice
Uefa Champions League 2004 2005
Uefa Euro 2012
Uefa Euro 2016
Xmen Volverine
Max Payne 3
Stace Of Decay
Prospekt

FAZLA OLDUĞU İÇİN FİLMLERİ EKLEMEDİM ARKADAŞLAR 205 ADET FİLM VARDIR. FİYAT 410 TL (Fiyatta İndirim Yapılır)

Son düzenleme:

Lúthien

Gazi Üni - BM
Ayni hizmeti musterinin istedigi oyun ve filmler ile birlikte 350 liraya yaparim.

Kırılmamış oyunlar veya bulunması zor filmler olsa anlarım da interneti olan herkesin kolayca ulaşabileceği şeyler için ekstra ücret istemek bana garip geldi.Sakıncası yoksa sadece hard disk için istenen ücretini öğrenebilir miyim? [+ hard diskin marka modeli]

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Oyunlar ve filmler fiyata dahilse biraz hoş değil çünkü oyunlar ve filmler büyük bir ihtimal korsan ve korsan için para ödemek biraz hoş olmuyor biliyorum ikinci el satıyorsun ama eğer satacaksanız harddisk testleri yap içini komple temizle ve öyle sat tatlı ve şirin forumlar.

RuLing

LongTimeGamer
Fiyat çok abartılı olmuş dostum 2010-2012 senelerinde olsa bu fiyata satsan 500TL bile satsan kuyruk olurdu.

KaFaCI NaDiR

Torrent-Oyun.com
Fiyat çok abartılı olmuş dostum 2010-2012 senelerinde olsa bu fiyata satsan 500TL bile satsan kuyruk olurdu.
:)Haklısın valla kardeşim aslında daha oyun indirdim sürekli indiriyorum indirdikten sonrada buraya yazıyorum. Fiyat konusunda önce 410 dedim sonra abartı olabileceğini düşünüp düşürme yapılabilir yazdım. genelde oynanması keyif verecek oyunları indirmeye çalışıyorum. Ama bakalım.

sadlkaslfjksa

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
300 liraya vatan ve n11 gibi sitelerden 0 1 TB'lık HDD almak varken neden ikinci eline 410 lira verelim, bir açıklar mısın?

RuLing

LongTimeGamer
:)Haklısın valla kardeşim aslında daha oyun indirdim sürekli indiriyorum indirdikten sonrada buraya yazıyorum. Fiyat konusunda önce 410 dedim sonra abartı olabileceğini düşünüp düşürme yapılabilir yazdım. genelde oynanması keyif verecek oyunları indirmeye çalışıyorum. Ama bakalım.
Adamım sen KRAL'sın abartmıyorum bak bütün samimiyetimle söylüyorum şahane birisisin. Senin gibi insanları görmek beni mutlu ediyor umudum yeşeriyor.Yorumun için çok ama çok teşekkür ederim.

KaFaCI NaDiR

Torrent-Oyun.com
Ayni hizmeti musterinin istedigi oyun ve filmler ile birlikte 350 liraya yaparim.
Yapamazsın demedim ama kolay değil bu kadar oyun hatta bunda daha fazlasını bile toplayabilirsin ama bu oyunlar kolay toplanmıyor kardeşim çoğu oyunun zaten linkleri kırılıyor yenilenmiyor crackleri bozuk çıkabiliyor.
Kırılmamış oyunlar veya bulunması zor filmler olsa anlarım da interneti olan herkesin kolayca ulaşabileceği şeyler için ekstra ücret istemek bana garip geldi.Sakıncası yoksa sadece hard disk için istenen ücretini öğrenebilir miyim? [+ hard diskin marka modeli]
Sadece hardiski satarsam fazla para etmiyor sonuçta kullandığım için ikinci el kapsamına giriyor.
300 liraya vatan ve n11 gibi sitelerden 0 1 TB'lık HDD almak varken neden ikinci eline 410 lira verelim, bir açıklar mısın?
Oyunlar ve filmlerden dolayı.
HardDisk kaç saat çalıştı?
Anlamadım.

Yapamazsın demedim ama kolay değil bu kadar oyun hatta bunda daha fazlasını bile toplayabilirsin ama bu oyunlar kolay toplanmıyor kardeşim çoğu oyunun zaten linkleri kırılıyor yenilenmiyor crackleri bozuk çıkabiliyor.

Sadece hardiski satarsam fazla para etmiyor sonuçta kullandığım için ikinci el kapsamına giriyor.

Oyunlar ve filmlerden dolayı.

Anlamadım.
Kardeşim Zaten 1TB HDD fiyatı en fazla 100tl civarı 2. el tabi bunun sağlamlığı, bad sector falan olursa bu 50tl bile etmez yani sen bildiğin oyun ve filmlere 200tl istiyorsun. İnan gidip 100tl ye HDD alıp 200tl internet cafeyi geçtim arkadaşına ver o daha büyük iyilik yapar çünkü cebinden bir şey çıkmayacak tam tersi girecek. Şahsen o oyunlara 5 kuruş para vermem. Filmler de zaten her yerde var.

KaFaCI NaDiR

Torrent-Oyun.com
Kardeşim Zaten 1TB HDD fiyatı en fazla 100tl civarı 2. el tabi bunun sağlamlığı, bad sector falan olursa bu 50tl bile etmez yani sen bildiğin oyun ve filmlere 200tl istiyorsun. İnan gidip 100tl ye HDD alıp 200tl internet cafeyi geçtim arkadaşına ver o daha büyük iyilik yapar çünkü cebinden bir şey çıkmayacak tam tersi girecek. Şahsen o oyunlara 5 kuruş para vermem. Filmler de zaten her yerde var.
325 345 tl arasında kardeş sen nerden alıyon hardiski.

KaFaCI NaDiR

Torrent-Oyun.com
Donanımhaber, letgo, sahibinden e girersen 2. elin ne kadar olduğunu görürsün. 128gb SSD bile 70-80tl civarında satılıyor.
kardeşim sıfırı 345 civarında ikinci elide yarı fiyatına düşer düşse düşse onuda oyun ve filmle kapatmaya çalıştım v ayrıca hala oyun eklemekteyim yani oyun buldukça indirip ekliyorum.

kardeşim sıfırı 345 civarında ikinci elide yarı fiyatına düşer düşse düşse onuda oyun ve filmle kapatmaya çalıştım v ayrıca hala oyun eklemekteyim yani oyun buldukça indirip ekliyorum.
Kardeşim bu ekran kartı, ram, işlemci değil ki yarı fiyatına düşsün. Bu HDD bildiğin gibi HDD ler en hassas parçalardan biridir en küçük darbede bad sector oluşur ve 1 bad sector de biter sağlığı azaldı mı. Hatta şuan bile 25tl ye sağlam 320gb satan var test ettirdim adama fakat İşlemci soğutucusu aldığım için almaktan vazgeçtim.

j0ny

Seviye 1
Bu yaptığınızı iş olarak yapan bir grup gibi bir şey var xd ama daha kaliteli bir şekilde içinde müzik falan da var
e-tcenter mı neydi. bu kadar pahalı değil. 1tb 350 tl falandı. gayet makul bence. zaten boş 300 lira. emeklerine de 50 tl istiyorlar. link bulursam eklerim yani bence pahalı sizinki. ayrıca onlar sıfır olarak gönderiyor ürünü. yani sipariş ettiğinizde kutudan yeni çıkmış ürünü güncelleyip kutusuna geri koyup yolluyorlar ve sadece 50 lira arttırıyorlar.

hepsiburada'da toshiba 1 tb 285 tl olmuştu onlar da bunun üzerin 325 tl mi 315 tl mi satıyorlardı.

RuLing

LongTimeGamer
Dostlar bu bir satış konusu fiyatı satıcı belirler almak isteyen alır yorumunu konuyu ve şahsı baltalamadan yapmanızı rica ediyorum.Firmalar daha uyguna yapıyor olabilir ama adı üstünde "Firma" onlar ile konu sahibinin imkanları bir değil bunu da unutmayın.

#Konu uzarsa mesajlarınız silinecektir.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt