1 Aylık Origin Bassic Çekilişi [Sonuçlar Açıklandı]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Herkese merhaba arkadaşlar elimde fazladan origin bassic keyi var bilgisayar bozuldu ve uzun bir sürede yaptıramayacağım için çekiliş yapmaya karar verdim.

2 Adet Key var ve 2 kazanan olacak
1 Aylık

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

Sadece beni instagram dan takip etmeniz ve yoruma takip ettiğinize dair ekran görüntüsü atmanız ve katılıyorum yazmanız yeterli

Çekiliş sonucu 21 eylülde açıklanacaktır. Fifa 21'i 10 saat deneme şansınada sahip olacaksınız.

İnstagram hesabım

TIKLA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt