Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Film Tavsiyeleri - Editör'ün Tavsiye Ettiği Filmler - Tavsiyeler Burada.!  (Okunma sayısı 2213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MournAxeS | MAS

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 172
  • Channing Tatum

1- 

15 yaşındaki amcaoğulları Hakim ve Faysal, Almanya'daki akrabalarından gelen bir mektuba bel bağlayıp Mardin'den İstanbul'a gelmiştir. Faysal bir lokantada bulaşıkçılık yaparken asi ruhlu Hakim, gözünü midyeciliğe dikmiştir. Midye işini bir kapsa Almanya'ya gitmek çok kolay olacaktır ona göre. Aynı pansiyonda kaldıkları Afrikalı Babatunde de yardım edeceğine söz vermiştir zaten. Pansiyonda annesiyle kalan Boşnak kızı Elma da hikayelerine ortak olunca büyük yolculuk hazırlıkları başlar! Ama hayatın sürprizleri de peşlerini bırakacak gibi değildir...

2- 

Bu epik fantastik filmde Dave, Balthazar Blake adında tuhaf biri aniden hayatına girdiğinde fizik dersinden geçmeye çalışan ve rüyalarının kızı Beck’den randevu koparmaya çalışan bir üniversite öğrencisidir. Balthazar’ın günümüzde bir sihirbaz olduğu ortaya çıkar, aynı güce sahip hatta kendi gücünü aşan birini bulmak için uzun süredir arama yapmaktadır. Ancak kötü bir kişi olan ve uzun zamandır rakibi olan, Maxim Horvath, sadece Blake ve Dave değil tüm New York şehrini tehdit eder, bahtsız Dave gönülsüz de olsa Balthazar’ın koruması altına girer, Dave hızlı bir sihirbazlık sanatı ve bilimi eğitimi verir. Bu alışılmadık ortakların, Horvath ve karanlığın güçleri günümüz Manhattan’ını mahvetmeden önce birlikte durdurması gerekmektedir. Dave’in Sihirbazın Çırağı olma aşamasında eğitimini tamamlamak, şehri kurtarmak ve kızın gönlünü fethetmek için tüm cesaretine ihtiyacı olacaktır. 

3- 

Polonyalı Wladyslaw Szpilman, başarılı bir piyanisttir. 2.Dünya Savaşı patlak verdiğinde bütün Yahudiler gibi ailesiyle birlikte Varşova gettolarına sürülmüştü. Acı ve sefalet içindeki yaşamı bir gün bir Alman subayının ona yardım edip, oradan kurtarmasıyla değişir.

4- 

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30'lu yaşlarının ortasında olan John ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evi paylaşmıştır. Dahası Ted de insan hayatına uyum sağlamış, John'dan daha çapkın, daha edepsiz ama bir o kadar da şirin bir yaratık olmuştur. Tek bir sorun vardır, Ted John'u hiç kimseyle paylaşmak istemez; bir seneden fazladır sevgilisi olan Lori'yle bile. John ise kendi hayatına devam edebilmek için ted'den ayrılmak zorunda olduğunu hisseder...

'Büyükler için çizgi film' kategorisinin en sevilen ürünlerinden olan Family Guy’ın yaratıcısı Seth MacFarlane'nin beyazperde için ortaya çıkarttığı sıra dışı bir iş olan Ayı Teddy yurtdışında gösterime girdiği her ülkede hem seyircilerin hem de eleştirmenlerden yüksek not almayı başarmış bir yapım. Canlı-aksiyon animasyon türündeki komedide MacFarlane Ayı Teddy'ye sesiyle can verirken diğer başrolleri Mark Wahlberg ve Mila Kunis paylaşıyor.

5- 

Tüm dünyada belkide sevilen en güzel animasyon filmlerinden biris olan madagaskar sizleri daha fazla güldürmek ve eğlendirmek için 3. Filmiyle geliyor. Son zamanlarda her animasyon filmi gibi bu filminde 3 Boyutlu olması muhtemel. Dört sevimli arkadaşımız olan alex, melman, gloria ve marty new york’a dönmek için yine bir çaba içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile birlikte gezmeye tozmaya başlarlar. Fakat sirkte başlarına geleceklerinden haberleri yoktur.

6- 

Dört çocuk, torunlar, iki ayda bir evden eve taşınan çiçekler, plaklar, bir sandık ve gramafon. Ve iki ayda bir buluşulan Çınar Ağacı!
Emekli öğretmen Adviye Hanım’ın biraz muzip, biraz huysuz kişiliği çocuklarına hayatı zorlaştırıyor görünse de torunu Barış’ın hayatındaki en anlamlı şey “anneannesi”dir. Bir tek Barış, anneanneye kavuşulacak  Çınar Ağacı buluşmalarını ve sıranın onların evine gelmesini iple çekmektedir!

7- 

Mathilda, New York’ta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon’un kaldığı daireye saklanır. Leon ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda’ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.

Editör Tavsiyesi
90%

8- 

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet.

9- 

2. Dünya Savaşı yıllarının Nazi Almanya’sında girişimci bir Alman Oskar Schindler, askeriye için metal kaplar üreten bir fabrika kurar ve bu iş için sermayeyi ve iş gücünü Yahudiler üzerinden sağlar. İlerleyen zamanda Yahudiler’in gördüğü baskıyı içine sindiremeyen Schindler, onları kurtarmak için uzunca bir liste yapar.

Bu Filmler 3 günde bir yenilenecektir.Sizler için Tavsiye ettiğimiz yeni filmler için konuyu takip ediniz.
« Son Düzenleme: Aralık 04, 2012, 17:24:31 ÖS Gönderen: MournAxeS | MAS »
Beni tanımıyor musun ? TIKLA ;)

P.M yolu üzerinden Yardımcı olamıyorum , Forum üzerinden Uygun bölümlere konu açınız.

P.M yolu ile istek Film Paylaşmıyorum.İstek bölümüne konu açınız.

Sonu Çok Kötü Olsa Bile Asla Yalan Söyleme..

Çevrimdışı GameZ

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 31
  • Platform: Yalnız PC
Ellerine Sağlık İzliycem Hepsini.
  • İşlemci               : Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz)
  • RAM                   : 4 GB - DDR3 - 1333MHZ
  • Ekran Kartı        : AMD HD 6570 1GB 128 BIT
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 8.1 Enterprise - 64 Bit
  • Anakart             : ECS H61H2-M2 (v1.0)
  • Eski Nick: ProgRameR
  • Eski Nick 2: BlueNight

Çevrimdışı tangerine

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
kardeş benim de sana bi tavsiyem olacak. yeni çıkmış ve herkesin zaten gördüğü filmleri buraya yazmaktansa daha kıyıda köşede kalmış ama izlenesi filmler veya eski ama zamanında çok büyük yankı uyandırmış filmleri buraya yazmak daha mantıklı. mesela hunger games'i kime sorsan bilir bunda tavsiye edeceğin bi durum yok demek istediğimi anladın umarım. ha amacın yeni çıkmış filmleri buraya yazmaksa eyvallah ama konunun adının tavsiye film olmasının anlamı olmuyo bu sefer de.
kısaca buraya film seven sevmeyen herkesin gözü önündeki filmleri değil de özellikle filmseverlere hitap edecek filmleri yazsan daha iyi.
  • İşlemci               : AMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor 2.3GHz
  • RAM                   : Kingston 3GB DIMM DDR2
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 5500 Series (1GB DDR3 1GHz 128bit)
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET
  • İşletim Sistemi   : Windows XP - 64 Bit

Çevrimdışı copyy

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2
  • CRYSİS
hunger gamese 85 verdiysen senden tavsiye alamam
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz 2.20GHz
  • RAM                   : 2048MB RAM
  • Ekran Kartı        : ATI Readon HD 4650
  • Bağlantı              : 8mbps -Smile ADSL limitsiz paket
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Professional 64 bit
  • Konsol                 : yakında ps3 inşallah

Çevrimdışı furkanonur

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
Korku kapanı 5 vardı onu niye eklemediniz  :D  :D  :D  :D  :D
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i3-2100
  • RAM                   : 4.00 GB
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 5570 ‎(PS3.0/VS3.0)‎
  • İşletim Sistemi   : Windows 7-Ultimate

Çevrimdışı Umt01

• 2. Seviye
  • *
  • -WackyMan;
hunger gamese 85 verdiysen senden tavsiye alamam

Tamam Açlık Oyunları süperdir ama filmine %85 üstü vermek de biraz fazla olur bence. Kitabı nasıl dersen %500 verilir  :)

Edit: Sanırım editör senin yorumunu görünce Açlık Oyunları'nı %90 yaptı  :P
« Son Düzenleme: Ekim 27, 2012, 15:24:49 ÖS Gönderen: Umt01 »
  • İşlemci               : Intel Core2 Duo E7400 2.80GHz
  • RAM                   : Kingston - 4GB DDR2 800MHz
  • Ekran Kartı        : Sapphire - Ati Radeon HD 3850 256Bit
  • Bağlantı              : 8 MBps TTNET NetLimitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Home Premium 64Bit

Çevrimdışı MournAxeS | MAS

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 172
  • Channing Tatum
Ne Alaka millete göre neden değiştireyim ki :) EN düşük %90 olmasına karar verdik.
Beni tanımıyor musun ? TIKLA ;)

P.M yolu üzerinden Yardımcı olamıyorum , Forum üzerinden Uygun bölümlere konu açınız.

P.M yolu ile istek Film Paylaşmıyorum.İstek bölümüne konu açınız.

Sonu Çok Kötü Olsa Bile Asla Yalan Söyleme..

Çevrimdışı Umt01

• 2. Seviye
  • *
  • -WackyMan;
En son düzenlenme tarihini "Bugün 15:13" görünce öyle söyledim şakaydı yanlış anlaşılmasın  :)  Ayrıca avatarın çok hoşuma gitti  :thumbup:
  • İşlemci               : Intel Core2 Duo E7400 2.80GHz
  • RAM                   : Kingston - 4GB DDR2 800MHz
  • Ekran Kartı        : Sapphire - Ati Radeon HD 3850 256Bit
  • Bağlantı              : 8 MBps TTNET NetLimitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Home Premium 64Bit

Çevrimdışı Memmow

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 57
  • Veni, Vidi, Vici ...
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
Eline Sağlık  :thumbup: Buz Devri 4 'ü izlicem :) :)
  • İşlemci               : İntel Core i7 3770 3.40 Ghz İşlemci
  • RAM                   : 8GB DDR3 RAM
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GT640 GDDR3 3GB 192 Bit Ekran Kartı
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 - 64 Bit
  • Eski Nick: uAisyanqar|TO

Çevrimdışı NightFury26

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Everybody Taste Die !
Teşekkürler  :thumbup: