Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Nintendo 3ds ye nasıl oyun yüklenir  (Okunma sayısı 1879 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

chrisredfield_43

• Ziyaretçi
Nintendo 3ds ye nasıl oyun yüklenir
« : Ekim 07, 2012, 13:10:50 ÖS »

Ben resident evil mercenaries 3d resident evil revelations Tekken 3D: Prime Edition bunları aldım  Dead or Alive Dimensions bunuda alcam birde konsol yani nintendo 3ds alcam bunları nasıl yüklücem kırdırmam gerekiyormu direk tak çalıştırmı biri açıklarsa sevinirim ayrıca oyunları nasıl orinal yapıcam bir tane kağıtta cdkey gibi birşey var virde sd kart üzerinde var hangisini kullancam  :(

Çevrimdışı barsar95

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
Ynt: Nintendo 3ds ye nasıl oyun yüklenir
« Yanıtla #1 : Ağustos 06, 2013, 13:58:05 ÖS »
benim de nintendom var ancak oyunlar tak çıkar oyun :( yüklenmiyor tabi nintendo e shop tan indirebilirsin ama tak çıkar da güzel ben sorun etmiyorum ;D
  • İşlemci               : PENTİUM(R)DUAL-CORE CPU E6300 @2.80GHz 2.80GHz
  • RAM                   : 2 GB
  • Bağlantı              : TTNET LİMİTSİZ
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 32 bit
  • Konsol                 : yok

Çevrimdışı KwonFighter

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
    • Facebook Profili
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: Nintendo 3ds ye nasıl oyun yüklenir
« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2014, 10:30:00 ÖÖ »
 hmmm:. benim bildiğim r4,r4i,gateway gibi kartlar ve bunun bazı aparatları var, hatta bunların arkasında microsd girişi var buna oyun atabiliyosun. fakat kartların kendine ait yazılımları olması gerek, yani kart oyun kartı boyutunda kartı takınca oyuna girdiğin gibi kartı açıyosun o kartın menüsü çıkıyo içinde klasörler fln oluyo oyunlar oluyo mesela r4 ds oyunlarını r4i 3ds oyunlarını gatewayin türüne göre ds veya 3ds destekleyen var tek yapman gereken rom sitelerinden oyunu indirip içine atmak  ;)  ama orjinal almak herzaman daha sağlıklı tabi onun içinde MONEY lazım bende 3ds almayı düşünüyom bunu içinde hergün araştırma yapıyom başta psvita düşünüyodum ama vazgeçtim ve kimseye önermiyorum hem kırdırılmıyor hem de güzel oyun yok bana göre
« Son Düzenleme: Ağustos 26, 2014, 10:35:39 ÖÖ Gönderen: KwonFighter »

Facebook Yorumları