Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Prototype [Razor1911] - FULL - Zamunda Torrent - indir - Torrent Download - Hızlı indir  (Okunma sayısı 194657 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2739
  • Platform: Yalnız PC

Prototype [Razor1911]

Torrent
 ISO
 PC
 pckopat71
 Razor1911
 Mevcut
 7.42 GB

New York hazır ol, Alex geliyor..

New York'un çılgın caddelerinde adından henüz yeni duyulmuş bir virüsten bahsedilmektedir. Prototype adındaki insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex adındaki bir gencin laboratuar ortamında vücuduna geçiş yaparak, kısa bir hafıza kaybı yaşatır. Bu virüs nedeniyle hafızasını kaybeden Alex ise, şehri karış karış ederek hafızasını aramaktadır Daha öncede bahsettiğim gibi insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex'in bir ölüm makinesine dönüşmesine sebebiyet verir. Alex kural tanımaz, vicdansız adete bir kurt adama dönüşür ve her geçen gün vücudunu daha da kontrole alan bu virüs sayesinde şehri içerisinde, örümcek adamı aratmayacak etkiler yapar. Hızlılığı, çevikliği ve mükemmel dövüş teknikleri ile polislerin bir numaralı hedefi haline gelir. Ancak sonsuz gücü sayesinde arabaları hatta helikopterleri durdurabilecek. Alex'in bir diğer ilginç özelliği ise, daha önce hiç görmediğimiz bir özellik; (Yanlış hatırlamıyorsam) öldürdüğü kişinin yerine geçebilecek ve o kişinin hareketlerini, seslerini ve ek olarak birkaç özelliğini daha taklit edebilecek. Bunu duyduğumda ben de çok heyecanlanmıştım, çünkü öyle bir oynayış tarzı ki, gerçekten oyuncuları merak içerisinde bırakıyor. Kesinlikle bizim için eğlenceli ve bir o kadar da ilginç bir deneyim olacak Prototype. Ayrıca Alex önsezileri oldukça kuvvetli bir insan olacak. Biraz daha açmak gerekirse; kendine yapılabilecek saldırıları önceden algılayabilip, ona göre davranabilecek. Bu ne kadar iyi bir özellik tartışılır aslında, çünkü bu özellik sayesinde yapay zekanın etkilerinin düşeceğini düşünüyorum. Ama bu sadece bir tahmin. Neler olabileceğini oyunu elimize aldığımızda anlarız.

Prototype'in videosunda gördüğümüz görüntülere bakılırsa, Alex'in çok çeşitli savaş yöntemleri var. Bir videosunda elini kesici bir alete çevirip, ortalığı kan gölüne çevirebiliyordu. Hızlılığı sayesinde düşmanlarını çok çabuk halt edebiliyordu. Çok yükseklerden zıplayarak düşmanlarının önlerine sürpriz gibi çıkabiliyordu. Tabii ki bunca özellik yapay zekayı gölgede bırakacağa benziyor. O yüzden Sierra'nın yapay zekaya büyük önem vermesi gerekiyor. Aksi halde oyun yapay zekası nedeniyle oyunu sürekli tekrarlanan bir hale getirebilir.

Ayrıca macera tadındaki aksiyon oyunumuz Prototype, çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarınızla sınırsız aksiyon olanağını sizlere sunacak.

Yapımın gözümüze sokulan bir diğer özelliğiyse motoru. Grafiklere ve videolara baktığımızda devrim yapacak kalitede bir fizik motoru var. Günümüz PC sitemlerini zorlayacak ve yeni nesil konsolların özelliklerini iyi kullanacak bir oyun görüyoruz. Şehrin tasarımı çok güzel. New York adeta oyuna taşınmış gibi parlıyor. Bina tasarımları gerçekten çok güzel. Araç tasarımları ve oyunun ana karakteri Alexin tasarımı güzel yapılmış.

Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) ya da Windows Vista (SP2)
 İşlemci: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz yada AMD Athlon 64 X2 3800+ üstü
 Ekran Kartı: 3D  256 MB  Shader 3 destekli ekran kartı.
 RAM :  Xp için 1 GB / Vista için 2 GB
 Hard Disk: 8 GB boş alan

Alternatif 2 ile indirmek için tıklayın!

« Son Düzenleme: Eylül 05, 2012, 08:57:59 ÖÖ Gönderen: Ratgor »
  • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
  • RAM                   : 16 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı tezcan35

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Torrent-Oyun.com
hoca benim pc de calısırmı bu oyun acaba windows 7 premium  4gb rem 4 gb rom 1 gb ekran kartı nvıdıa .

Çevrimdışı KiDMaN

• 9. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 300
  • Hail To The King Baby
Her türlü açar zaten çok sağlam pc isteyen bir oyun değil prototype
  • İşlemci               : Intel Core i5 650 3.46GHz 4MB Önbellek
  • RAM                   : 4GB DDR3 1333MHz
  • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD4830
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 HomePremium x64 (ORJINAL)
  • Konsol                 : PS3 250GB SLIM | Orjinal Kullanıcı / PSP GO 6.35CFW

Çevrimdışı qwerty123

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 6
  • Ben ne kadar yükseksemde hayat 180'de
Şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri benim için en zevkliside birini öldürüp kılığına girmek :D  :thumbup: :thumbup:

Çevrimdışı SpAwN

• Kıdemli Moderatör
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 726
  • Donanım Uzmanı
    • Facebook Profili
  • Platform: PC + PS2 + PSP
Şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri benim için en zevkliside birini öldürüp kılığına girmek :D  :thumbup: :thumbup:
Güzel oyun, yani 12-16 yaş arası çocuklara hitap ediyor, eğlenceli.
  • İşlemci               : AMD Athlon II X4 630 (2.8Ghz x4)
  • RAM                   : 6 GB DDR2
  • Ekran Kartı        : Palit GeForce GTX 750 Ti StormX OC Edition
  • Bağlantı              : 100 MBps - VipMediaService 'internet provider services'
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit SP1
  • Anakart             : ASUS M4A785-M

Çevrimdışı mquuen10

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 7
  • Uchiha Madara
ARKADAŞLAR BİLGİNİZDE OLSUN CRACK RAZOR 1911 ' DOSYASININ İÇİNDE.
U C H İ H A

M A D A R A

Çevrimdışı iJohn

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 11
  • I <3 Music ...
YaLnız oyunda önce full donanmış olarak başlayıp , sonra tekrar özellikleri kazanma işi iyi olmamış bence ; Çünkü neye sahip olabileceğimizi görüyoruz ve bu da biraz heves kırıyor...
Onun dışında oyun harbiden Perfect :)
  • İşlemci               : İntel Core 2 Duo E 7300 2.93 ghz ( Without Overclock )
  • RAM                   : Kingston 4 GB - DDR2
  • Ekran Kartı        : NVİDİA GTS 250 512 Mb 256 Bit
  • Bağlantı              : 8 MBps - SüperOnline - Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Ultimate - 64Bit

Güle güle gençliğim ve hiç dönmeyeceksin bebekliğim, şimdi bir tek şey var benim için, o da güzel günlerin sanatkârı geleceğim ...

Çevrimdışı Emegesaygı

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
cok ıyı bır oyun herkezın oynamasını ısterım asırı zevklı sonlara dogru baya ugrastıryo
  • İşlemci               : AMD phenom II x4 3.2ghz
  • RAM                   : 4GB DDR3 1333 mhz
  • Ekran Kartı        : ATİ RADEON HD 6870 1GB GDRR5
  • Bağlantı              : 100 mb
  • İşletim Sistemi   : windows 7
Defense of the Ancients (DotA)

Çevrimdışı wqeee

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 3
  • Torrent-Oyun.com
zevkli bir oyun ancak grafikler pek güzel değil.
  • İşlemci               : Intel Core I5 M480 2.67 Turbo Boost ile 2.93 GHZ 4 Çekirdek
  • RAM                   : 8 GB DDR 3
  • Ekran Kartı        : Nvidia Gforce Gt 425 M Cuda 128 Bit 1GB Toplam 2746 MB
  • Bağlantı              : 20 Mbps - Turkcell Superonline
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Home Premium 64 Bit

Çevrimdışı VeNG

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
güzel oyun  :thumbup: ama oynarken ara videolarda ve askerlerin telsiz konuşma sesleri kırık kırık geliyor crysis 2 dede aynı sorunu yaşamıştım ara videolar çok hızlı geçiyor ve sesleri kırık kırık geliyor çözümü bilen varmı ? ???

Facebook Yorumları