Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Batman: Arkham City Game of the Year Edition [SKIDROW] FULL - indir - Torrent  (Okunma sayısı 225043 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aeygames

• Ticaret Puanı: (0)
  • 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 13
  • Torrent-Oyun.com
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: Batman: Arkham City Game of the Year Edition [SKIDROW] FULL - indir - Torrent
« Yanıtla #490 : Haziran 19, 2017, 15:04:40 ÖS »

Linkler bozuk hocam bidaha yükleebilir misin link.

Kardeşim konu açtım buyur.

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=495530.0

Çevrimdışı şino

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com

oyunu steam'den aldım. çelik fabrikasında kadını kurtardıktan sonra şok tabancasıyla joker'in gizli ofisine girmem gerekiyordu ama yapamadım. oyunu en baştan tekrar oynasam da aynı yerde aynı sorunu veriyor. ne yapabilirim?

Çevrimdışı Jaguardram

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com

Çevrimdışı aeygames

• 3. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com

oyunu steam'den aldım. çelik fabrikasında kadını kurtardıktan sonra şok tabancasıyla joker'in gizli ofisine girmem gerekiyordu ama yapamadım. oyunu en baştan tek oynasam da aynı yerde aynı sorunu veriyor. ne yapabilirim?

Kardeşim neden bahsettiğini pek anlamadım. Ekran fotosu veya video atarsan belki yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı şino

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com

Kardeşim neden bahsettiğini pek anlamadım. Ekran fotosu veya video atarsan belki yardımcı olabilirim.

bahsettiğim nokta burası:

05.27'de şok tabancası ile atış yapıyor ve kapı açılıyor. ama ben ne kadar atış yaparsam yapayım kapı açılmıyor. en baştan tekrar oynadım ve aynı yere gelip aynı şeyi yaşadım.

Çevrimdışı aeygames

• 3. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com

bahsettiğim nokta burası:

05.27'de şok tabancası ile atış yapıyor ve kapı açılıyor. ama ben ne kadar atış yaparsam yapayım kapı açılmıyor. en baştan tekrar oynadım ve aynı yere gelip aynı şeyi yaşadım.

Yukarı açma tuşuna basıyorsun di mi? Pc'den oynuyorsan fare orta tuşu olması lazım.

Çevrimdışı şino

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com

Yukarı açma tuşuna basıyorsun di mi? Pc'den oynuyorsan fare orta tuşu olması lazım.

teşekkürler sayende çözdüm. ekranda göstermesine rağmen meğer mouse tekerleğine basmıyormuşum. dediğini yaptım ve oldu.