Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: The Long Dark Yeşil Ekran Sorunu Çözüm  (Okunma sayısı 130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı heromert

• Ticaret Puanı: (0)
  • 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 8
  • En İyi Torrent Sitesindesin :)
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
  • Platform: Yalnız PC
The Long Dark Yeşil Ekran Sorunu Çözüm
« : Ağustos 13, 2017, 02:53:34 ÖÖ »

Arkadaşlar kaç gündür arıyorum çözümü nihayet buldum steam forumlarında gezerken denk geldi öncelikle oyuna tekrar başlayacaksınız maalesef ama şu linkten trainer indirin hızlıca geçin boz anayı falan deli etti beni zaten:https://gamecopyworld.com/games/pc_the_long_dark.shtml#The Long Dark v1.01 b32223 [MULTI16] Fixed Files bu arada 1.07 patch yüklemenizi tavsiye ederim şimdi gelelim çözüme of çok mutluyum kaç gündür update bekleye bekleye bi hal olduydum fazla uzattım geçiyorum;
Şimdi boz ana halatı verdi bize aldık gittik parkın tepesindeki yere kurduk tam inerken ekran yemyeşil oluyor değil mi arkadaşlar trainerden health ve super health açık olsun ve ipi bağladığımız yere gelelim ordan uçurumun kenarına yaklaşın en aşağı düşmemeniz gerekiyo fazla bi uzaklık yok orda oraya atlıyoruz hile olduğu için ölmüyoruz sonra aspirin falan basın zaten 99 olcak trainerle sonra fazla itemleri yere atıp hileyi kapatıp oyuna devam :)))) sorusu olan varsa yardımcı olabilirm hadi kolay gelsin

YA DA
şöyle bişey yapalım zaten episode 1in sonuna çok yakın biyerde oyundan atıyor devamında ne olduğunu youtubedan izleyin ben size episode 2nin save dosyasını vereyim pmden ordan devam edin benim itemlerle idare edersiniz
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2017, 03:14:03 ÖÖ Gönderen: heromert »
  • İşlemci               : Intel® Core™ i5 CPU 650 @ 3.20 GHz
  • RAM                   : 4 GB
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon R7 240
  • Bağlantı              : 20 Mbps - TTNET FİBERNET Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 - 64 Bit
  • Konsol                 : Atari :D
  • Anakart             : Hewlett-Packard 304Bh