Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Oyun Arkadaşı Sabit Konu Hakkında?  (Okunma sayısı 901 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fea58

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 351
  • Amacı Olmayan Grup
    • Steam Profili
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: Oyun Arkadaşı Sabit Konu Hakkında?
« Yanıtla #10 : Ağustos 13, 2017, 01:37:13 ÖÖ »

O konu zaten yoğun istek üzerine açıldı!
Aksi iddia edilmedi ki. Arkadaş bence haklı artık işlevsiz kalıyor.
  • İşlemci               : Intel i5 6500 3.2 GHz
  • RAM                   : Kingston HyperX Fury 8GB DDR4(1x8)
  • Ekran Kartı        : Sapphire Nitro+ RX 480 4GB
  • Bağlantı              : 16MBps - Türk Telekom
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 - 64 Bit
  • Anakart             : MSI H110M Pro-VD
  • Telefon               : LG G2

Çevrimdışı Excalibur47

• 3. Seviye
  • *
  • Banned!
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 5
  • Torrent-Oyun.com
    • Steam Profili
« Yanıtla #11 : Ağustos 13, 2017, 13:21:02 ÖS »

Bu fikir de kendi içimizde öldü zaten çok kasmayalım
  • İşlemci               : Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci
  • RAM                   : GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3000MHz CL16 1.35V Dual kit RGB LED Ram
  • Ekran Kartı        : MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
  • Bağlantı              : 50 Mbsn Türk Telekom
  • İşletim Sistemi   : Windows Professional 10 64-bit
  • Anakart             : MSI Z270A PRO Intel Z270 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C.) VGA&DVI Anakart
  • Telefon               : Samsung Galaxy S7 64Gb

Çevrimdışı LegendaryPRO

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Torrent-Oyun.com
  • Platform: Yalnız PS4
« Yanıtla #12 : Ağustos 13, 2017, 13:27:36 ÖS »

Güzel Fikir ama Yönetimin bunu kabul etceğini sanmıyorum şansın yaver gider umarım  :thumbup: ;)

Çevrimdışı Frankenstein.1234

• 1. Seviye
  • *
  • Banned!
  • Banned!
« Yanıtla #13 : Ağustos 13, 2017, 14:30:09 ÖS »

Bana kalırsa Oyun Arkadaşı arayanlar için bir sabit konu açmak saçmalığın daniskası olmuş. Hadi Oyun Program Önerisi/Can You Run İt anlaşılır fakat Oyun Arkadaşı için açmak nedir? Bir oyun forumunda Oyun Arkadaşı arıyorum diye konu açmak ne zamandır gereksiz oldu? Bir tane bölüm açarsın herkes ayrı ayrı konusunu açar. O konuya yazdıktan 1 sayfa sonrasında hiçbir arkadaş bulma imkanın yok. Çünkü bakacak kişi direk son sayfaya bakar, bir önceki sayfaya dönüp bakmaz, 2 sayfa öncesine hiç bakmaz.

Şahsen oyun arkadaşı arıyor olsam bu foruma hiç yazmam bile, gider başka foruma yazarım çok daha fazla kişi bulurum. Örnek olarak forum.donanım habere yazsam buradan daha hızlı bulurum oyun arkadaşı. Üstelik orada sabit konu gibi bir saçmalıkta yok. Oyun oynayacak kişi neden gidipte Sabit konuya baksın? Baksa bile kendi oyununu iki saat aramakla mı uğraşacak. Cidden saçma sapan düşünülmüş bir düşünce.

Bunun için Sabit konu değil, özel bir bölüm açacaksın oyun arkadaşı arayanlar oraya açacak konularını. Başlığa da oyunun adını yazacak. O bölüme girip çok daha rahat bir şekilde bulacaksın.
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2017, 14:31:09 ÖS Gönderen: Frankenstein.1234 »

Çevrimdışı Beltain

• Moderatör
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 221
  • Dünya güzel sözlerle değiştirilemez.
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
    • Steam Profili
« Yanıtla #14 : Ağustos 13, 2017, 14:51:33 ÖS »

Bana kalırsa Oyun Arkadaşı arayanlar için bir sabit konu açmak saçmalığın daniskası olmuş. Hadi Oyun Program Önerisi/Can You Run İt anlaşılır fakat Oyun Arkadaşı için açmak nedir? Bir oyun forumunda Oyun Arkadaşı arıyorum diye konu açmak ne zamandır gereksiz oldu? Bir tane bölüm açarsın herkes ayrı ayrı konusunu açar. O konuya yazdıktan 1 sayfa sonrasında hiçbir arkadaş bulma imkanın yok. Çünkü bakacak kişi direk son sayfaya bakar, bir önceki sayfaya dönüp bakmaz, 2 sayfa öncesine hiç bakmaz.

Şahsen oyun arkadaşı arıyor olsam bu foruma hiç yazmam bile, gider başka foruma yazarım çok daha fazla kişi bulurum. Örnek olarak forum.donanım habere yazsam buradan daha hızlı bulurum oyun arkadaşı. Üstelik orada sabit konu gibi bir saçmalıkta yok. Oyun oynayacak kişi neden gidipte Sabit konuya baksın? Baksa bile kendi oyununu iki saat aramakla mı uğraşacak. Cidden saçma sapan düşünülmüş bir düşünce.

Bunun için Sabit konu değil, özel bir bölüm açacaksın oyun arkadaşı arayanlar oraya açacak konularını. Başlığa da oyunun adını yazacak. O bölüme girip çok daha rahat bir şekilde bulacaksın.

O kadar da gömmeyelim. ;D Eğer sabit zorunluluğu olmasaydı gerçekten yardım bekleyen kişilerin konuları aşağıya düşecekti ve zamanında düştü de ancak kişisel konular da olduğu gibi güncele çıkmadan bir başlık açılabilir. :thumbup:
  • İşlemci               : İntel Core İ3 7100 3.90 GHZ
  • RAM                   : Corsair DDR4 12 GB 24000 MHZ
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 3450
  • Bağlantı              : 10 MBps Sınırsız Akksiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7-64 Bit
  • Anakart             : Asrock H110M-DVS R3.0
  • Telefon               : IPhone 4 8GB

Çevrimdışı Frankenstein.1234

• 1. Seviye
  • *
  • Banned!
  • Banned!
« Yanıtla #15 : Ağustos 13, 2017, 17:43:32 ÖS »

O kadar da gömmeyelim. ;D Eğer sabit zorunluluğu olmasaydı gerçekten yardım bekleyen kişilerin konuları aşağıya düşecekti ve zamanında düştü de ancak kişisel konular da olduğu gibi güncele çıkmadan bir başlık açılabilir. :thumbup:
Yardım konularına zaten bir cevap geldiği yok, bu forumda gerçekten bilgili en fazla 3-4 kişi vardır ya da yoktur gerisi muhtemelen bırakmıştır. Yardım konularına gelen cevapları bir görsen ya yorum yapmak için yazmış oluyor, ya arkadaşın denediği bir çözümü konuda belirttiği halde yazıyor ya da google'a yazıyor varsa çözümü aynen yapıştırıyor. Buraya konu açan kişi zaten google'a yazabilir aynı sorunu. He haliyle yardım konularından 10 tane açılıyorsa 8 tanesi cevapsız kalıyor.

Ayriyetten son konular bence zaten yeterince işgal edilmiş durumda. Bu oyun konularının son konularda gözükmesi gereksiz değilde bir oyun arkadaşı arıyorum, telefon alacağım tarzı konular mı gereksiz? Son konularda gözükmesinin amacı nedir anlamadım? Bir oyun konusuna teşekkürler yazılıp son konulara düşmesi gereksiz değilde telefon alacak kişinin açtığı konu mu gereksiz?

Son Konuları açtığında 10-15 tane oyun konusu, 5-6 tane kız arkadaş, 2-3 tane de sabit konu oluyor.

Oyun Arkadaşı, Telefon alma gibi konularda hiçbir şekilde gereksiz değil. Örneğin telefon alacak bir kişi gidipte 1 kişinin önerisiyle veya öneri bile vermeyen bir sabit konuya mı yazar (1000-2000 tl veya daha fazla fiyatlara kadar alınan bir şey ve konu açtığında kilitleniyor sabit konuya yazdığında ise ya cevapsız kalıyor arada kaynıyor ya da 1 kişi cevap veriyor) yoksa10-15 tane farklı görüş alabileceği bir foruma mı? Forum şu sabit konuları yaparak en saçma sistemlerden birini getirmiş. Tartışmaya bile açık değil bu konu. Bu yüzden nadir giriyorum.

Çevrimdışı efemirza44

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #16 : Ağustos 13, 2017, 19:07:26 ÖS »

Ne zaman biri oyun arkadaşı arıyorum dese otamatik olarak bu konunun linki atılıyor da bir şey merak ediyorum ben. 100 sayfa var, her sayfada onar yorum var. 1000 adet adam yüzlerce oyun arasından kendimize nasıl istedigimiz adamı buluyoruz? Forumun en gereksiz ve en düşünülmedik şeyi gibi gelmiyor mu sizce de? Benim tavsiyem belli başlı oyunlar için ayrı ayrı sabit konular oluşturulmalı. Örneğin GtaV'çiler için sabit bir konu Cs'ciler için ayrı bir konu. Karma çorba bir konudansa çok daha vakit kazandırıcı ve spesifik ayrıntılara sahip.
oyun arkadaşı arıyosan ben oynarım

Çevrimdışı Beltain

• Moderatör
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 221
  • Dünya güzel sözlerle değiştirilemez.
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
    • Steam Profili
« Yanıtla #17 : Ağustos 13, 2017, 19:50:31 ÖS »

Yardım konularına zaten bir cevap geldiği yok, bu forumda gerçekten bilgili en fazla 3-4 kişi vardır ya da yoktur gerisi muhtemelen bırakmıştır. Yardım konularına gelen cevapları bir görsen ya yorum yapmak için yazmış oluyor, ya arkadaşın denediği bir çözümü konuda belirttiği halde yazıyor ya da google'a yazıyor varsa çözümü aynen yapıştırıyor. Buraya konu açan kişi zaten google'a yazabilir aynı sorunu. He haliyle yardım konularından 10 tane açılıyorsa 8 tanesi cevapsız kalıyor.

Ayriyetten son konular bence zaten yeterince işgal edilmiş durumda. Bu oyun konularının son konularda gözükmesi gereksiz değilde bir oyun arkadaşı arıyorum, telefon alacağım tarzı konular mı gereksiz? Son konularda gözükmesinin amacı nedir anlamadım? Bir oyun konusuna teşekkürler yazılıp son konulara düşmesi gereksiz değilde telefon alacak kişinin açtığı konu mu gereksiz?

Son Konuları açtığında 10-15 tane oyun konusu, 5-6 tane kız arkadaş, 2-3 tane de sabit konu oluyor.

Oyun Arkadaşı, Telefon alma gibi konularda hiçbir şekilde gereksiz değil. Örneğin telefon alacak bir kişi gidipte 1 kişinin önerisiyle veya öneri bile vermeyen bir sabit konuya mı yazar (1000-2000 tl veya daha fazla fiyatlara kadar alınan bir şey ve konu açtığında kilitleniyor sabit konuya yazdığında ise ya cevapsız kalıyor arada kaynıyor ya da 1 kişi cevap veriyor) yoksa10-15 tane farklı görüş alabileceği bir foruma mı? Forum şu sabit konuları yaparak en saçma sistemlerden birini getirmiş. Tartışmaya bile açık değil bu konu. Bu yüzden nadir giriyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam telefon önerisi için sabit konu var ancak zorunlu değildi.Kimse çözümleri kendisi üretmiyor ki hepimiz başka sitelerden,videolardan,makalelerden okuduklarımızı, kazandığımız tecrübeleri paylaşıyoruz. (: Torrent konuları ise "bu oyun-film forumda mevcut" demek için son konular da gözüküyor sanırım.Oyun arkadaşı konusu 3-4 tane olsa tamam ancak günde +20 konu açılırsa sıkıntı o zaman başlar. :thumbup:
  • İşlemci               : İntel Core İ3 7100 3.90 GHZ
  • RAM                   : Corsair DDR4 12 GB 24000 MHZ
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 3450
  • Bağlantı              : 10 MBps Sınırsız Akksiz
  • İşletim Sistemi   : Windows 7-64 Bit
  • Anakart             : Asrock H110M-DVS R3.0
  • Telefon               : IPhone 4 8GB

Çevrimdışı VERΛ

• Genel Yetkili
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 648
  • Quiet.
    • Facebook Profili
    • Steam Profili
« Yanıtla #18 : Ağustos 13, 2017, 23:26:13 ÖS »

Öneri kabul edilmiştir.

Büyük oyunların kategorilerinde oyun arkadaşı arıyorum konusuna yazabileceksiniz.

CS:GO ve GTA V için ayrı konular açılmıştır, açılmasını istediğiniz online oyuncu sayısı bol oyunları bana özel mesaj olarak atabilirsiniz, gerekli görülürse açılır.

• İşlemci               : Intel® Skylake Core™ i7-6700HQ 2.6GHz > 3.5GHz
  • RAM                   : 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2133MHz SODIMM
  • Ekran Kartı        : 6GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1060 192-Bit DX12
  • Bağlantı              : 16 MBps - TTNET UltraNet
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro - 64 Bit
  • Anakart             : Intel® HM170 Express Chipset
  • Telefon               : Lenovo P2 5100mAH

Forum Rehberi

#InnerPower