Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: F1 2010 [Razor1911] - FULL - Zamunda Torrent - HIZLI indir - Torrent indir - PC  (Okunma sayısı 44678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 3024
  • Platform: Yalnız PC

F1 2010 [Razor1911] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

:pcindirmeturu:   Torrent
:pcdosyaturu:   ISO
:pcplatform:   PC
:pcsurum:   [Razor1911]
:pccrack:   Mevcut
:pcboyut:    5.62 GB

En son 2009 yılında, sadece PSP ve Nintendo Wii platformları için hazırlanan ve son 8 yıldır PC'ye üvey evlat muamelesi yapan Formula 1, sonunda Codemasters tarafından tekrar geliştiriliyor. Multi platform olarak hazırlanan Formula 1'in resmi oyunu, Eylül ayında piyasalarda olacak.

2010 yılı Formula 1 sezonunda yer alan yarış takviminin, takımların ve sürücülerin hepsi tam kadro F1 2010’da yer alacak. Codemasters,  F1 2010'da yarış keyfini en üst noktaya taşıyacak 4 nokta üzerinde duruyor...

Handling (Araç Kontrolü)

Codemasters, F1 araçları için tamamen simülasyon tabanlı bir kontrol sistemiyle karşımıza çıkacak. Oyunda araçların kontrolleri oluşturulurken, eski F1 Test Pilotu Antony Davidson'ın da danışmanlığına başvurulmuş. Oyunda yüksek hızlarda üzerimizde G kuvvetinin baskısı artacak ve aracı kontrol etmemiz zorlaşacak. Tamamıyla gerçeklik hissi üzerine odaklanan bir yarış sistemiyle karşılaşacağız yani. Ayrıca bir çok oyunda eksikliğini hisettiğimiz hız hissi de F1 2010'da kendine hakkıyla yer bulacak.

Weather ( Hava Olayları)

Oyunun en gerçekçi ve sizi en çok atmosferin içine sokacak özelliklerinden biri de "dinamik hava sistemi". F1 2010'da yaşayan bir çevreyle karşılaşıyoruz. Örneğin; yarış sırasında herhangi bir yağmur belirtisi yok, ancak siyah bulutlar birden etrafınızı sarıyor. Bizler de takım stratejimizi belirleyip hangi turda pit-stop yapacağımıza ve yağmur lastiklerimizi takacağımıza karar veriyoruz. Belirlediğimiz stratejiler bizi ya son sıralara taşıyor ya da ön sıralarda yer bulmamız konusunda avantaj sağlıyor. Ayrıca F1 2010'da gece yarışlarının yer alacağını da yeri gelmişken belirtelim.

Tracks&Cars (Pistler ve Araçlar)

F1 2010'un Formula 1'in resmi oyunu olması sebebiyle F1'e dair her şey, oyunda karşımıza çıkacak. Takımlar, araçlar, pistler, sürücüler ve daha aklınıza ne gelirse. F1 2010'da Codemasters'ın daha önce Race Driver GRID ve Colin McRae DIRT 2'de kullandığı Neon Grafik motoru kullanılmış. Dolayısıyla F1 2010 sizlere çok güçlü bir hasar modellemesinin yanında tüm araçların en ince detayına kadar yapılmış araç modellemelerini de vadediyor. Ayrıca Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Fernando Alonso gibi F1'in yıldız isimlerini de oyunda kontrol etme şansına sahip olacağız. Son olarak yarış takviminde yer alan 19 pistin hepsi F1 2010'da yer alıyor. Bu da demek oluyor ki Spa, Monaco, Monte Carlo gibi yarış parkurlarında F1 araçlarımızı kullanma şansına erişeceğiz.

Live the Life ( F1 Hayayını Yaşayın)

Denklemin bütün elemanlarını yerine koyacak olursak, simülasyon tabanlı bir kontrol sistemi, dinamik hava olayları, Neon grafik motorunun nimetleri ve F1'e dair aklınıza gelen her şey... Codemasters bizlere bir F1 yarışcısının sanal da olsa hayatını yaşama fırsatını vereceğini iddia ediyor. Yarış içinde meydana gelecek ani bir kazada kendinizi pistin dışında bulabilir ya da aldığınız meteoroloji istihbaratıyla yarışa bir adım önde başlayabilirsiniz. Oyunda yer alan uzun kariyer modunun yanında çoklu oyuncu modunda da yarış dinamiklerini kendimiz belirleyip, arkadaşlarımıza veya dünya üzerindeki herhangi bir rakibe karşı yeteneklerimizi test edebileceğiz.

Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2
RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)
Ekran Kartı: GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
vRAM: 256 MB
HDD: 12.5 GB

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ghVEvGD0Jmc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ghVEvGD0Jmc</a>

« Son Düzenleme: Ekim 12, 2014, 16:21:49 ÖS Gönderen: HEΛVEN »
  • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
  • RAM                   : 16 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı BEKO

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2
  • Torrent-Oyun.com
 teşekkürler oyun süper.
[URL=http://www.torrent-oyun.com/topluluklar/call-of-dutymo

Çevrimdışı Skyleader

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 3
  • Я U H - H Ą ک T Ą ک !
(Paylaşım için teşekkürler. ;))Oyunun derecesi gayet yüksek.Acaba indirsem mi diye düşünüyorsanız hiç beklemeyin direk indirmeye başlayın;Oyunu indirirken sorun çıkmaz :thumbup:

Çevrimdışı ozkankucuk

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
paylaşım için teşekkürler.oyunu indirdim kurdum ama crak nerde bulamadım.yardım.

Çevrimdışı SpAwN

• Genel Yetkili
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1865
  • Donanım Uzmanı
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
  • Platform: PC + PS2 + PSP
paylaşım için teşekkürler.oyunu indirdim kurdum ama crak nerde bulamadım.yardım.
DVD nin yani iso nun içindeki Razor1911 adlı klasörün içinde.
  • İşlemci               : AMD Athlon II X4 630 (2.8Ghz x4)
  • RAM                   : 6 GB DDR2
  • Ekran Kartı        : Palit GeForce GTX 750 Ti StormX OC Edition - 2 GB
  • Bağlantı              : 80 MBps (8.6mb/s)
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit SP1
  • Konsol                 : PSP - 3008 CFW: 6.60 PRO-B10
  • Anakart             : ASUS M4A785-M

Çevrimdışı ozkankucuk

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
dediğin gibi yaptım ancak bukezde şu hatayı verdi;program, OpenAL32.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor.Bu ne anlama geliyor.

Çevrimdışı SpAwN

• Genel Yetkili
  • *
  • Donanım Uzmanı
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
dediğin gibi yaptım ancak bukezde şu hatayı verdi;program, OpenAL32.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor.Bu ne anlama geliyor.
Oyunun DVD sinin içerisinde Openall installer yazılımını bulun mutlaka olacaktır ve kurun. Eksik oldu ve bilgisayarınızda kurulu olmadığından bu hata geldi, bu kadar basit.

Çevrimdışı Deamond17

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 11
  • Torrent-Oyun.com
bu torentlerde sorun var indirmior arkadas...
  • İşlemci               : Core i5 2.40 GHz 520M Turbo Boost 2.90 GHz (Olması Lazım)
  • RAM                   : 6 GB - DDR3 - 1066 Mhz
  • Ekran Kartı        : Nvidia GeForce Gt330M 1024 Kendi Belleği Paylasmlı 3770 GB
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTnet Net Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Window 7 - 64 Bit

Çevrimdışı SpAwN

• Genel Yetkili
  • *
  • Donanım Uzmanı
    • Facebook Profili
    • Twitter Profili
bu torentlerde sorun var indirmior arkadas...
Çözüm: http://www.torrent-oyun.com/duyurular/torrent-guncellemek-!-onemli-kirik-torrentleri-duzeltme/

Çevrimdışı Deamond17

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 11
  • Torrent-Oyun.com
bu fr serial istior buraya ne yazacagızz....
  • İşlemci               : Core i5 2.40 GHz 520M Turbo Boost 2.90 GHz (Olması Lazım)
  • RAM                   : 6 GB - DDR3 - 1066 Mhz
  • Ekran Kartı        : Nvidia GeForce Gt330M 1024 Kendi Belleği Paylasmlı 3770 GB
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTnet Net Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Window 7 - 64 Bit

Facebook Yorumları