Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Assassin's Creed: Syndicate - Gold Edition [FitGirl] FULL | Torrent İndir  (Okunma sayısı 73226 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı luntic99

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Torrent-Oyun.com
  • Platform: Yalnız PC
Ynt: Assassin's Creed: Syndicate - Gold Edition [FitGirl] FULL | Torrent İndir
« Yanıtla #330 : Ocak 09, 2018, 02:45:06 ÖÖ »

süper ya repack sürüm gelmiş ve bekledigim soununda oldu indiriyorum inşallah bi sorun cıkmaz
  • İşlemci               : İntel (R) Core (TM) i5-2450M [email protected] 2.50ghz 250.ghz
  • RAM                   : 8.00 GB
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GT 1 GB
  • Bağlantı              : TTNET Limitsiz paket
  • İşletim Sistemi   : Wİndows 7 home premıum 64 bit
  • Telefon               : samsun galaxsı j7 pro

Çevrimdışı strychnos

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Nothing is true, everything is permitted.
« Yanıtla #331 : Ocak 10, 2018, 00:12:48 ÖÖ »

Merhaba dostlar, bir sorunum var aynısı sizde de oluyor mu bunu merak ediyorum, şu şekilde açıklayayım; oyuna giriyorum türkçe yama falan herşey sorunsuz, ilk oyuna başladığımızda Jacob ve Evie'nin hedefleri oluyor, onları öldürüyoruz ve iki kardeş trene atlayıp Londra'ya gidiyoruz ya hani,"ubisoft sunar" diye yazılar çıkıyor oyun başlıyor falan, heh işte tam o sırada, yani Londra'ya geldikten sonra, ufak bir çocuk gelip Jacop'un cebinden bir şey aşırıyor ve onu takip etmemiz gereken görev başlıyor ya hani, işte tam burada oyuna başlarken öyle şeyler oluyor ki anlatamam, örneğin karakterin ilerlemesi için "w" ye basıyorum ve hareket etmiyor, aradan 4-5 saniye geçtikten sonra hareket ediyor, aynı şekilde mouse'yi sağa sola oynatıyorum 4-5 saniye sonra dönmeye başlıyor, yani oyun yaptığım şeyleri 4-5 saniye geç algılıyor ve ortaya saçma sapan şeyler çıkıyor, acaba bunu sadece ben mi yaşıyorum yoksa başka arkadaşlarında başına geldi mi, veyahut problemin çözümünü bilen var mıdır, kafayı yemek üzereyim, önce 40.50gb lik versiyonu indirdim ilk onda oldu bu olay, şimdi bu fitgirl versiyonunu indirip kurdum yine aynı olay oldu çıldıracağım.. s20:.
  • İşlemci               : i5 7300HQ
  • RAM                   : 8GB - DDR4 2133 MHz
  • Ekran Kartı        : Gtx 1050
  • Bağlantı              : 40Mbps - Türknet
  • İşletim Sistemi   : Win 10 - 64Bit
  • Telefon               : LG G3

Çevrimdışı zapenakpea

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 33
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #332 : Ocak 10, 2018, 00:22:50 ÖÖ »

Merhaba dostlar, bir sorunum var aynısı sizde de oluyor mu bunu merak ediyorum, şu şekilde açıklayayım; oyuna giriyorum türkçe yama falan herşey sorunsuz, ilk oyuna başladığımızda Jacob ve Evie'nin hedefleri oluyor, onları öldürüyoruz ve iki kardeş trene atlayıp Londra'ya gidiyoruz ya hani,"ubisoft sunar" diye yazılar çıkıyor oyun başlıyor falan, heh işte tam o sırada, yani Londra'ya geldikten sonra, ufak bir çocuk gelip Jacop'un cebinden bir şey aşırıyor ve onu takip etmemiz gereken görev başlıyor ya hani, işte tam burada oyuna başlarken öyle şeyler oluyor ki anlatamam, örneğin karakterin ilerlemesi için "w" ye basıyorum ve hareket etmiyor, aradan 4-5 saniye geçtikten sonra hareket ediyor, aynı şekilde mouse'yi sağa sola oynatıyorum 4-5 saniye sonra dönmeye başlıyor, yani oyun yaptığım şeyleri 4-5 saniye geç algılıyor ve ortaya saçma sapan şeyler çıkıyor, acaba bunu sadece ben mi yaşıyorum yoksa başka arkadaşlarında başına geldi mi, veyahut problemin çözümünü bilen var mıdır, kafayı yemek üzereyim, önce 40.50gb lik versiyonu indirdim ilk onda oldu bu olay, şimdi bu fitgirl versiyonunu indirip kurdum yine aynı olay oldu çıldıracağım.. s20:.
Bende şuan bu sürümü oynuyorum.Türkçe yamayıda kurdum.Ve oyunun sonlarına geldim.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Sorun Sisteminle alakalı olabilir.
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2018, 00:26:49 ÖÖ Gönderen: zapenakpea »
  • İşlemci               : İ5 6500(6.nesil) 3.20 Ghz
  • RAM                   : 12 GB
  • Ekran Kartı        : MSI GTX960 TwinFrozr 2g
  • Bağlantı              : TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64-Bit
  • Konsol                 : LOGİTECH G27
  • Anakart             : MSI Z170 Pc Mate

Çevrimdışı strychnos

• 1. Seviye
  • *
« Yanıtla #333 : Ocak 10, 2018, 01:04:53 ÖÖ »

Bende şuan bu sürümü oynuyorum.Türkçe yamayıda kurdum.Ve oyunun sonlarına geldim.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Sorun Sisteminle alakalı olabilir.

Allah allah, sistemden kastın donanım ise ondan dolayı olduğunu sanmıyorum, gtx 1050 ve i5 7300hq işlemci & 8gb ram var pcde, ayrıca sabit 40fps alıyorum ve, bu bahsettiğim olay grafik ayarları hight'ta iken de oluyor, en düşük ayarlara çektiğim zaman da oluyor, yani grafiksel bir sorun değil, ama başka neyden dolayı olabilir aklım almıyor açıkçası, sürücüler de güncel. Windows'u güncellemiyorum sadece, zaten korsan kullanıyorum windows'um orjinal değil, bundan dolayımı acaba diyeceğim ama çok saçma olur bu da

Çevrimdışı 4bdulLaH

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 131
  • Çakalların hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır.
« Yanıtla #334 : Ocak 10, 2018, 01:44:04 ÖÖ »

Allah allah, sistemden kastın donanım ise ondan dolayı olduğunu sanmıyorum, gtx 1050 ve i5 7300hq işlemci & 8gb ram var pcde, ayrıca sabit 40fps alıyorum ve, bu bahsettiğim olay grafik ayarları hight'ta iken de oluyor, en düşük ayarlara çektiğim zaman da oluyor, yani grafiksel bir sorun değil, ama başka neyden dolayı olabilir aklım almıyor açıkçası, sürücüler de güncel. Windows'u güncellemiyorum sadece, zaten korsan kullanıyorum windows'um orjinal değil, bundan dolayımı acaba diyeceğim ama çok saçma olur bu da
Oyunu pencere modunda açmayı denediğinlzde de oluyor mu ?
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz
  • RAM                   : 6.00 GB
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 7600M
  • Bağlantı              : 16 MBps
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 - 64 bit
  • Anakart             : Samsung
  • Telefon               : S7 edge

İmkanın sınırlarını görebilmek için imkansızı denemek lazım.
FATİH SULTAN MEHMET HAN Hz.

Çevrimdışı zapenakpea

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 33
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #335 : Ocak 10, 2018, 02:13:56 ÖÖ »

Sistemini bilmediğim için öyle yazdım.Sistemin güzel.Fakat oyunda sorun yok.Format atsan düzelir.Ama başka oyunlarda sorun yoksa gerek yok bence.Oyun okadarda iyi değil,değmez.
  • İşlemci               : İ5 6500(6.nesil) 3.20 Ghz
  • RAM                   : 12 GB
  • Ekran Kartı        : MSI GTX960 TwinFrozr 2g
  • Bağlantı              : TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64-Bit
  • Konsol                 : LOGİTECH G27
  • Anakart             : MSI Z170 Pc Mate

Çevrimdışı CptSparrow

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 11
« Yanıtla #336 : Ocak 10, 2018, 02:36:58 ÖÖ »

Şu cd nin içinde directx vs oluyorya onları kurdunuz mu ? Pek billgim yok ama bir ihtimal.

Çevrimdışı strychnos

• 1. Seviye
  • *

Şu cd nin içinde directx vs oluyorya onları kurdunuz mu ? Pek billgim yok ama bir ihtimal.

evet setup yaparken onlarıda kurdum, russian harici her şey tikliydi.

Oyunu pencere modunda açmayı denediğinlzde de oluyor mu ?

pencere modunda da denedim fakat sonuç aynı, resmen elimi w ye basıp çekiyorum ve karakter 5 saniye sonra bir adım atıyor, böyle saçma bir olay görmedim ömrümde

Sistemini bilmediğim için öyle yazdım.Sistemin güzel.Fakat oyunda sorun yok.Format atsan düzelir.Ama başka oyunlarda sorun yoksa gerek yok bence.Oyun okadarda iyi değil,değmez.

Assassin's Creed benim için her şey demek ya, tüm serilerini defalarca bitirdim, yeni pc alınca da unity ve bu syndicate'e başlamak istemiştim, unity yi indirip sorunsuz oynadım da bu syndicate acayip problemli çıktı ya. Güya buglu olan oyun unity idi  s4:.

Çevrimdışı strychnos

• 1. Seviye
  • *
« Yanıtla #338 : Ocak 13, 2018, 02:39:38 ÖÖ »

Bilgisayarda mı sorun var diyeceğim ama her türlü oyunu oynuyorum, sadece bu syndicate'de böyle bir problem var. Neyle ilgili olduğunu bilen biri yok mu ya çıldıracağım

Çevrimdışı BlackDark

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 5
  • oyun delisi
    • Steam Profili

oyunu silip iki kere yukledım ama kurulumda hata alıyortum ve çözemedim dll hatası alıyorum bir tek ben mi hata alıyorum ya oyunda kurulumunda 2 kere indirdim kurdum ya anlamadım  >:( >:(
  • İşlemci               : İntel (R) Core (TM) i5-2450M [email protected] 2.50ghz 250.ghz
  • RAM                   : 8.00 GB
  • Ekran Kartı        : NVIDIA GeForce GT 1 GB
  • Bağlantı              : TTNET Limitsiz paket
  • İşletim Sistemi   : Wİndows 7 home premıum 64 bit
  • Anakart             : geforce experience nvidia 520m
  • Telefon               : samsun galaxsı j7 pro
Ben şeytana uymam projemi anlatırım uygun görürse dahil olur.