Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Stronghold Crusader Extreme - FULL - Zamunda Torrent - indir- Torrent - Download  (Okunma sayısı 31446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2636
  • Platform: Yalnız PC

Stronghold Crusader Extreme | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

Torrent
 ISO
 PC
 ++
 Mevcut
 819.25 MB

2002’de çıkartılan Stronghold Crusader’in daha aksiyonlu, daha büyük savaşlı versiyonu Stronghold Crusader Extreme, Windows Vista desteği ile de oyuncularla buluştu. Buluşmasına buluştu ama SC Extreme bize eski oyunu tekrar oynama imkânı vermekten başka ne sağlıyor? oyunsitesi.com olarak biz de bu soruya yanıt arayıp durduk...

Extreme, eski oyunun birkaç yeni harita, yeni özellik ve yeni oyun modlarıyla yeniden paketlenmiş hali. SC’deki grafikler, sesler ve oyun anlayışı aynen duruyor ve 2002’de çıkartıldığında ortalığı kasıp kavuran bu durum, şimdi ise haliyle sönük kalıyor.

Extreme’de de bir orta çağ lordunu yönetiyor ve kalemizi düzgün işleyen bir döngüyle kurup genişletmeye çalışıyoruz. Bir hayli karmaşık bir yapıda seyreden bu sistemde ekonominizi gıda silah ve eşya üçlemesi üzerine kurup yükseltmeniz gerekiyor. Halkın refah ve mutluluk seviyesini, ürettiğiniz yemekler ve yönetim anlayışınız ile arttırıp iyi miktarda vergi toplayabilir hale geliyorsunuz. Bu vergiler de onlara güvenlikleri için daha çok savaşçı olarak geri dönüyor. Fakat oyun, bu sistemi çabucak kurmanızı istiyor. Çünkü her an düşman lordun zırhlı savaşçıları ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Oyunun geçtiğimiz yıllarda çıkan üç boyutlu denemesi çok tutmayınca, yapımcılar, dünya çapında milyon satan Stronghold’u yenileyip çıkarmaktansa, tekrar paketleyip piyasaya sürmeyi yeğlemişler. Bu sebeple oyundaki grafiklerde hiçbir değişiklik veya gelişme yok. 800 x 600 ve 1024 x 768 olmak üzere 2 çözünürlük seçeneği var ve bu da yeni sistemler için yeterli olmayabiliyor. Sesler de aynı şekilde bilindik dışında bir şey sunmuyor. Konuşan köylüler, savaşan ordular, havada vızıldayan oklar... Aynı ama kötü de değil. Peki oyun nerede farklılaşıyor?

Oyunu kurduğunuzda iki farklı açılabilir dosya ile karşılaşıyorsunuz. Biri orijinal Stronghold Crusader, diğeri de Stronghold Crusader Extreme. En azından orijinal oyuna da tekrardan sahip olmuş oluyorsunuz. Extreme’i açmak istediğinizde ise adından anlaşılacağı üzere çok zor bir Stronghold ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

20 görevden oluşan Extreme’in ilk görevi bile bir hayli zor. Kısıtlı kaynak, zaman ve bir avuç asker ile hemen gelişmeli ve kısa sürede gelecek olan düşman orduya karşı koyabilmelisiniz. Extreme Trail adlı bu senaryoda; The Wazir, The Marshal, The Emir, The Abbot ve The Nizar ismindeki 5 yeni düşman lord ile mücadele ediyorsunuz ve görevlerde ilerledikçe iş daha da acımasız hale geliyor. Büyük haritalarda onbinlere varan sayılardaki ordularla devasa savaşlar yapıyorsunuz. Tabii bu sayıdaki savaşları karşılayabilmesi için oyunda daha gelişmiş bir sur tekniği var. Eskiye nazaran daha gelişmiş ve karışık surlar tasarlayabiliyorsunuz. Yeni binalar da bu süreçte size yardımcı olabilecek bazı yardımlar sağlıyor.

Bunun dışında görev harici oynayabileceğiniz 30 harita ve Crusader Trail 2 isimli 30 görevlik bir başka senaryo daha bulunmakta. Dilerseniz görev harici haritaları çoklu oyuncu desteği ile arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

Eğer ki Extreme, Crusader dışında 2001’de çıkan ilk Stronghold’u da içerseydi daha da güzel bir “paket” niteliğinde olabilirdi. Şu anki haliyle de Crusader’i hiç oynamamış oyunculara veya oynamak isteyip de yeni sistemlerden ötürü oynayamayan oyunculara bu imkânı vermiş olması güzel bir şey ve belki de çok zorlayıcı Extreme görevleri kendilerini zorlamak isteyen oyuncular için güzel bir tecrübe olabilir. Ama 6 senelik bir oyunun iki üç eklemeyle yeniden sürüldüğünü düşünürsek biraz daha ucuz olması beklenirdi ki herkes bu paketi almak istesin...

Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/7
İşlemci: Pentium® III 500 mhz
RAM: 128 MB (Multiplayer için 256 MB)
HDD: 850 MB Boş Disk Alanı
Ekran kartı : 4MB
DirectX 8.1
Ses Kartı: DirectX 8.1 Uyumlu

Alternatif 2 ile indirmek için tıklayın!

« Son Düzenleme: Eylül 06, 2012, 17:00:10 ÖS Gönderen: [DeLi FişeK] »
  • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
  • RAM                   : 16 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı Mechanic

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Mechanic underground Hiphop 2011
bunun bide 2. oyunu olcaktı bunu oynadım ona hiç fırsat olmadı
  • İşlemci               : AMD Phenom 9550 Quad Core Procesor 2.20ghz
  • RAM                   : 4GB DDR2 667 MHz
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 3400 Series
  • Bağlantı              : 8MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows Vista 32-bit

Çevrimdışı StralD

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • The only way the revolution..
Bu serinin en iyi oyunu   ;)

Çevrimdışı montana255

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
Oyunun grafikleri karışık kötü ama stratetiji olarak güzel

Not:Rome Total War yükleyin bence ;)
  • İşlemci               : dandik
  • RAM                   : 16gb
  • Ekran Kartı        : 2gb
  • Bağlantı              : ttnet limitsiz
  • İşletim Sistemi   : 64 bit
  • Konsol                 : yok

Çevrimdışı b-young

• 2. Seviye
  • *
  • suskunlar dizisi
güzel oyun
  • İşlemci               : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.80GHz
  • RAM                   : kingston 2gb ram ddr2
  • Ekran Kartı        : ATI radeon 256mb
  • Bağlantı              : TTNET limitsiz
  • İşletim Sistemi   : windows XP professıonal sp2
  • Konsol                 : Playstation 2
Minecraft
Ultimate Mortal Kombat 3
Diablo 2
Fifa 2008
GTA3
Quake 3 Arena

SUSKUNLAR

Çevrimdışı BrotheL

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Torrent-Oyun.com
Crusader hayatımda warcraft 3 frozen den sonra en cok oynadım oyun bu oyundakı butun karakterlerın seslerın bıle hepsını ezbere bılıorum :D guzel ama artık grafıklerı bıraz eskıde kaldı  O:-) O:-) O:-)
  • İşlemci               : intel(R) core İ5 m460
  • RAM                   : 8GB - DDR3 - 2.53GHz
  • Ekran Kartı        : İntel(R) HD Graphics 2gb
  • Bağlantı              : 8MBps-TTNET Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Win 7 64
  • Konsol                 : yok

Çevrimdışı DersimLi

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 5
Atari zannettim bir an  :D

Çevrimdışı the_worgen

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
Herhangi birisi yardımcı olabilirmi indirdim ve kurdum ama oyuna girerken orjinal cd yi takın diye bir yazı çıkıyo nasıl halledebilirim. Crack yapmadım çünkü yok galiba crack dosyası herhangi bir rar şifreside istemedi ama burda rar şifresi yazmışsınız yardımcı olurmusunuz

Çevrimdışı ronaldinho62

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 21
  • ultrAslan
  • Platform: PC + PS3
Herhangi birisi yardımcı olabilirmi indirdim ve kurdum ama oyuna girerken orjinal cd yi takın diye bir yazı çıkıyo nasıl halledebilirim. Crack yapmadım çünkü yok galiba crack dosyası herhangi bir rar şifreside istemedi ama burda rar şifresi yazmışsınız yardımcı olurmusunuz

Eğer içinden crack dosyası çıkmadıysa Googledan aratıp bulabilirsiniz. :)
  • İşlemci               : AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz
  • RAM                   : 6 GB DDR3 1333 MHz
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD7870 GDDR5 2 GB 256 Bit
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET Limitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Ultimate SP1 - 64 Bit
  • Konsol                 : PS3 320 GB Slim

Çevrimdışı [JHaNe007]

• 7. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 130
  • Sorunlarınızı bana PM olarak atabilirsiniz.!
  • Platform: PC + PS4
eline sağlık :)
  • İşlemci               : Intel® Core™ İ3 CPU 540 @ 3.07 GHz
  • RAM                   : 4 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : NVİDİA Geforce 240 GT 1 GB
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paket
  • İşletim Sistemi   : windows 7 64 bit
  • Konsol                 : PS3 120 GB / PS4 500 GB

DayZ Standalone Alpha Güncel sürüm torrent tarafımca denendi indirmek için tıkla.!

Steam:|TR|DeadLight| Skype:SnowFox PSN:Saidfb Origin:lTRlSnowFox

Facebook Yorumları