Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!
Başlamayan torrentleri çalıştırmak için buraya göz atınız.

Dünya'nın En Büyük ve En Kaliteli Torrent Oyun Forumundasın!

BG reklam alınacaktır irtibat için admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz

Rapor Sistemini Gereksiz(Yardım,Kurulum Sorunları Vb) Kullanan Üyeler Ceza Alacaklardır.

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Max Payne 3 Kurulumu  (Okunma sayısı 12162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 5
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
  • Platform: Yalnız PC
Max Payne 3 Kurulumu
« : Haziran 03, 2012, 00:15:32 ÖÖ »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=psliz9JZ7a0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=psliz9JZ7a0</a>
1.öncelikle kurulumu yapın.kurulum bitince oyun otomatik update etmesine izin vermeyin iptal edin.
2.crack klasörü içinde Updates klasörü içindekileri sırasıyla kurun.
3.crack klasörü içinde profiles klasörünü, belgelerim - rockstar games - social club içine yapıştırın.
4.crack klasöründeki dlc klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasör içine yapıştırın.
5.crack klasöründeki binkw32.dll, gsrld.dll ve maxpayne3 ü de oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.
6.denetim masası - sistem ve güvenlik - windows güvenlik duvarına gelin.gelişmiş ayarlara girin ve giden kuralları tıklayın.sağ bölmeden yeni kuralı seçin.ilk seçenekte ileri deyin,sonra bu programın yolu seçili olacak oraya gözattan maxpayne3 ün kurulu olduğu dizinden 3 iconu olan playmaxpayne3 exeyi gösterin ve ileri deyin.bağlantıyı engelle seçili olsun ve ileri deyin.gelen seçenekte değişiklik yapmadan ileri deyin.şimdiki aşamada ad kısmına Max Payne 3 yazıp son deyin.
7.şimdi oyunun kurulu klasöründen 3iconu olan (playmaxpayne3) yazan simgeden oyunu başlatın.gelen update arayüzünden offline modu seçip oyuna girin. reloaded nfo da bu şekilde kurun demiş.

Not : Resimler eklenicektir zorlanan arkadaşlar konu altına yazar ise yardımcı olacağım.
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2012, 00:53:48 ÖÖ Gönderen: .Tony. »
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 CPUs), ~2.9GHz
  • RAM                   : 4096MB
  • Ekran Kartı        : 1024MB
  • Bağlantı              : Uydunet 3MBps - Akksiz düşme hızı yok
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit

Çevrimdışı kentasdiz

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
  • → ↓ → P
  • Platform: PC + PS4
Ynt: Max Payne 3 Kurulumu
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2012, 00:44:40 ÖÖ »

1.öncelikle kurulumu yapın.kurulum bitince oyun otomatik update etmesine izin vermeyin iptal edin.
3.crack klasörü içinde profiles klasörünü, belgelerim - rockstar games - social club içine yapıştırın.
4.crack klasöründeki dlc klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasör içine yapıştırın.
5.crack klasöründeki binkw32.dll, gsrld.dll ve maxpayne3 ü de oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.
6.denetim masası - sistem ve güvenlik - windows güvenlik duvarına gelin.gelişmiş ayarlara girin ve giden kuralları tıklayın.sağ bölmeden yeni kuralı seçin.ilk seçenekte ileri deyin,sonra bu programın yolu seçili olacak oraya gözattan maxpayne3 ün kurulu olduğu dizinden 3 iconu olan playmaxpayne3 exeyi gösterin ve ileri deyin.bağlantıyı engelle seçili olsun ve ileri deyin.gelen seçenekte değişiklik yapmadan ileri deyin.şimdiki aşamada ad kısmına Max Payne 3 yazıp son deyin.
7.şimdi oyunun kurulu klasöründen 3iconu olan (playmaxpayne3) yazan simgeden oyunu başlatın.gelen update arayüzünden offline modu seçip oyuna girin. reloaded nfo da bu şekilde kurun demiş.

madde 6 yı uygulayamayanlar internet bağlantısını devre dışı bırakıp oyuna aynı şekilde girebilirler.
tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.
Attack me if you dare, I will crush you !

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2012, 00:53:22 ÖÖ »

madde 6 yı uygulayamayanlar internet bağlantısını devre dışı bırakıp oyuna aynı şekilde girebilirler.
tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.

İzninizle konuya ekliyorum..
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 CPUs), ~2.9GHz

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2012, 01:04:00 ÖÖ »
Oyunun resimli yada videolu anlatımı yapılması şart dostum konu çok düzensiz kesin kaldırılıcaktır neyse emeğine sağlık yinede :) ;)

Çevrimdışı 'Ati200|JR'

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 13
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2012, 01:07:27 ÖÖ »
Şimdilik bu anlatım iyi oldu bilmeyenler için sonra resimli veya videolu anlatım yapılır emeğine sağlık teşekkürler...

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2012, 01:19:22 ÖÖ »
Peki bu anlatım blackbox sürümü içinde geçerlimi ???  Ben onu indiriyorumda. :D

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2012, 01:30:58 ÖÖ »
Arkadaşlar resimli ve videolu anlatımı gelicek şuan biraz oyunla uğraşıp yapmayı deniyorum ve@Üst Sanırım evet diyebilirim ama kesin konuşmamam

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #7 : Haziran 03, 2012, 01:32:42 ÖÖ »
Benim soruma biriniz cevap verebilirmi? ben oyunun blackbox sürümünü indiriyorum ve bitmek üzere bu anlatım o sürüm içinde geçerlimi. :(

Çevrimdışı kentasdiz

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
  • → ↓ → P
  • Platform: PC + PS4
« Yanıtla #8 : Haziran 03, 2012, 03:47:32 ÖÖ »
Benim soruma biriniz cevap verebilirmi? ben oyunun blackbox sürümünü indiriyorum ve bitmek üzere bu anlatım o sürüm içinde geçerlimi. :(

blackbox sürümünü denemedim.yüksek ihtimal directplay dir.fakat reloaded sürümden eminim.hatta chapter 8 deyim.ayrıca grafik ve sesler harika, oynanış ve optimizasyonda başarılı olmuş diyebilirim.
Attack me if you dare, I will crush you !

Çevrimdışı seco537

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #9 : Haziran 03, 2012, 07:29:09 ÖÖ »
bunu black box ta yapmaya gerek var mı? ???
  • İşlemci               : Pentium(R)Dual-Core CPU E6700 @3.2GHz 3.20GHz
  • RAM                   : 6,00 GB-DDR3-1333 MHz
  • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD 5450 1GB
  • Bağlantı              : 8 MBps-TTNET Netlimitsiz Paketi