Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!
Başlamayan torrentleri çalıştırmak için buraya göz atınız.

Dünya'nın En Büyük ve En Kaliteli Torrent Oyun Forumundasın!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Max Payne 3 Kurulumu  (Okunma sayısı 12229 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 5
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
  • Platform: Yalnız PC
Max Payne 3 Kurulumu
« : Haziran 03, 2012, 00:15:32 ÖÖ »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=psliz9JZ7a0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=psliz9JZ7a0</a>
1.öncelikle kurulumu yapın.kurulum bitince oyun otomatik update etmesine izin vermeyin iptal edin.
2.crack klasörü içinde Updates klasörü içindekileri sırasıyla kurun.
3.crack klasörü içinde profiles klasörünü, belgelerim - rockstar games - social club içine yapıştırın.
4.crack klasöründeki dlc klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasör içine yapıştırın.
5.crack klasöründeki binkw32.dll, gsrld.dll ve maxpayne3 ü de oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.
6.denetim masası - sistem ve güvenlik - windows güvenlik duvarına gelin.gelişmiş ayarlara girin ve giden kuralları tıklayın.sağ bölmeden yeni kuralı seçin.ilk seçenekte ileri deyin,sonra bu programın yolu seçili olacak oraya gözattan maxpayne3 ün kurulu olduğu dizinden 3 iconu olan playmaxpayne3 exeyi gösterin ve ileri deyin.bağlantıyı engelle seçili olsun ve ileri deyin.gelen seçenekte değişiklik yapmadan ileri deyin.şimdiki aşamada ad kısmına Max Payne 3 yazıp son deyin.
7.şimdi oyunun kurulu klasöründen 3iconu olan (playmaxpayne3) yazan simgeden oyunu başlatın.gelen update arayüzünden offline modu seçip oyuna girin. reloaded nfo da bu şekilde kurun demiş.

Not : Resimler eklenicektir zorlanan arkadaşlar konu altına yazar ise yardımcı olacağım.
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2012, 00:53:48 ÖÖ Gönderen: .Tony. »
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 CPUs), ~2.9GHz
  • RAM                   : 4096MB
  • Ekran Kartı        : 1024MB
  • Bağlantı              : Uydunet 3MBps - Akksiz düşme hızı yok
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit

Çevrimdışı kentasdiz

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
  • → ↓ → P
  • Platform: PC + PS4
Ynt: Max Payne 3 Kurulumu
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2012, 00:44:40 ÖÖ »

1.öncelikle kurulumu yapın.kurulum bitince oyun otomatik update etmesine izin vermeyin iptal edin.
3.crack klasörü içinde profiles klasörünü, belgelerim - rockstar games - social club içine yapıştırın.
4.crack klasöründeki dlc klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasör içine yapıştırın.
5.crack klasöründeki binkw32.dll, gsrld.dll ve maxpayne3 ü de oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.
6.denetim masası - sistem ve güvenlik - windows güvenlik duvarına gelin.gelişmiş ayarlara girin ve giden kuralları tıklayın.sağ bölmeden yeni kuralı seçin.ilk seçenekte ileri deyin,sonra bu programın yolu seçili olacak oraya gözattan maxpayne3 ün kurulu olduğu dizinden 3 iconu olan playmaxpayne3 exeyi gösterin ve ileri deyin.bağlantıyı engelle seçili olsun ve ileri deyin.gelen seçenekte değişiklik yapmadan ileri deyin.şimdiki aşamada ad kısmına Max Payne 3 yazıp son deyin.
7.şimdi oyunun kurulu klasöründen 3iconu olan (playmaxpayne3) yazan simgeden oyunu başlatın.gelen update arayüzünden offline modu seçip oyuna girin. reloaded nfo da bu şekilde kurun demiş.

madde 6 yı uygulayamayanlar internet bağlantısını devre dışı bırakıp oyuna aynı şekilde girebilirler.
tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.
Attack me if you dare, I will crush you !

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2012, 00:53:22 ÖÖ »

madde 6 yı uygulayamayanlar internet bağlantısını devre dışı bırakıp oyuna aynı şekilde girebilirler.
tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.

İzninizle konuya ekliyorum..
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 CPUs), ~2.9GHz

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2012, 01:04:00 ÖÖ »
Oyunun resimli yada videolu anlatımı yapılması şart dostum konu çok düzensiz kesin kaldırılıcaktır neyse emeğine sağlık yinede :) ;)

Çevrimdışı 'Ati200|JR'

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 13
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2012, 01:07:27 ÖÖ »
Şimdilik bu anlatım iyi oldu bilmeyenler için sonra resimli veya videolu anlatım yapılır emeğine sağlık teşekkürler...

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2012, 01:19:22 ÖÖ »
Peki bu anlatım blackbox sürümü içinde geçerlimi ???  Ben onu indiriyorumda. :D

Çevrimdışı .Tony.

• 6. Seviye
  • *
  • Come here Fasha!
    • Facebook Profili
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2012, 01:30:58 ÖÖ »
Arkadaşlar resimli ve videolu anlatımı gelicek şuan biraz oyunla uğraşıp yapmayı deniyorum ve@Üst Sanırım evet diyebilirim ama kesin konuşmamam

Çevrimdışı Cloverfield

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
« Yanıtla #7 : Haziran 03, 2012, 01:32:42 ÖÖ »
Benim soruma biriniz cevap verebilirmi? ben oyunun blackbox sürümünü indiriyorum ve bitmek üzere bu anlatım o sürüm içinde geçerlimi. :(

Çevrimdışı kentasdiz

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
  • → ↓ → P
  • Platform: PC + PS4
« Yanıtla #8 : Haziran 03, 2012, 03:47:32 ÖÖ »
Benim soruma biriniz cevap verebilirmi? ben oyunun blackbox sürümünü indiriyorum ve bitmek üzere bu anlatım o sürüm içinde geçerlimi. :(

blackbox sürümünü denemedim.yüksek ihtimal directplay dir.fakat reloaded sürümden eminim.hatta chapter 8 deyim.ayrıca grafik ve sesler harika, oynanış ve optimizasyonda başarılı olmuş diyebilirim.
Attack me if you dare, I will crush you !

Çevrimdışı seco537

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
« Yanıtla #9 : Haziran 03, 2012, 07:29:09 ÖÖ »
bunu black box ta yapmaya gerek var mı? ???
  • İşlemci               : Pentium(R)Dual-Core CPU E6700 @3.2GHz 3.20GHz
  • RAM                   : 6,00 GB-DDR3-1333 MHz
  • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD 5450 1GB
  • Bağlantı              : 8 MBps-TTNET Netlimitsiz Paketi