Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Nasıl Transfer Yapılır ? (Football Manager 2012)  (Okunma sayısı 9770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zephyros

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 39
  • Türk
Nasıl Transfer Yapılır ? (Football Manager 2012)
« : Mayıs 26, 2012, 15:47:08 ÖS »

Biri bana nasıl transfer yapıldığını anlatabilirmi ? (Football Manager 2012)

Çevrimdışı quake07

• 5. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 10
  • Beşiktaş
Ynt: Nasıl Transfer Yapılır ? (Football Manager 2012)
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2012, 15:56:36 ÖS »
Biri bana nasıl transfer yapıldığını anlatabilirmi ? (Football Manager 2012)
önce almak istediğin oyuncunun sayfasına geliyorsun ..eğer oyuncu serbest ve ya sözleşmesi bitmek üzerreyse sağ yukarı tarafta aproach to sign var ona gel futbolcuya sözleşme öner..eğer kırmızı ise ödenekler, klüb o parayı veremiyo demektir ücretleri indir..oyuncu ilk seferde kabul etmiyo..ama arka arkaya yaparsan anlaşabilirsin..futbolcunun bonservisi klüpteyse make offer diyosun klüple anlaşmaya çalışıyorsun önce..klüp kabul ederse yine futbolcuyla anlaşıyosun...kiaralama için loan,,denemek için trial diyosun..anlamadıoğın yer olursa sorabilirsin
  • İşlemci               : i7 2600 CPU 3.40 Ghz
  • RAM                   : 8 GB
  • Ekran Kartı        : Nvidia Geforce Gtx 760
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 64 Bit
Kötülerin üzerine kızgın korlar ve kükürt yağdıracak,

Paylarına düşen kâse kavurucu rüzgar olacak.
                              Davut Peygamber Mezmur.

Kolum kesilsin ki yanlış yolda akpliler.Vaad edilen günde kaybeden olmamak için dosdoğru yola dönsünler.Yoksa torunlarının günahı dahi onların sırtındadır.Günümüzde, kaybedenler münafıklar olacaktır

Çevrimdışı Zephyros

• Emektar
  • *
  • Türk
« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2012, 16:02:01 ÖS »

önce almak istediğin oyuncunun sayfasına geliyorsun ..eğer oyuncu serbest ve ya sözleşmesi bitmek üzerreyse sağ yukarı tarafta aproach to sign var ona gel futbolcuya sözleşme öner..eğer kırmızı ise ödenekler, klüb o parayı veremiyo demektir ücretleri indir..oyuncu ilk seferde kabul etmiyo..ama arka arkaya yaparsan anlaşabilirsin..futbolcunun bonservisi klüpteyse make offer diyosun klüple anlaşmaya çalışıyorsun önce..klüp kabul ederse yine futbolcuyla anlaşıyosun...kiaralama için loan,,denemek için trial diyosun..anlamadıoğın yer olursa sorabilirsin

Türkçe yama ile oynuyorum ben . CR7'yi (Cristiano Ronaldo) almak istiyorum takım Barcelona bütçem yetiyor transfer teklif et diyorum kabul ediyor . Sözleşmeyi yapamıyorum .

Çevrimdışı quake07

• 5. Seviye
  • *
  • Beşiktaş
« Yanıtla #3 : Mayıs 26, 2012, 16:06:37 ÖS »

Türkçe yama ile oynuyorum ben . CR7'yi (Cristiano Ronaldo) almak istiyorum takım Barcelona bütçem yetiyor transfer teklif et diyorum kabul ediyor . Sözleşmeyi yapamıyorum .
eğer sözleşmede direk gelmek istemnediğini söylüyorsa futbolcu alamazsın...eğer parayı az buluyorsa ve veremiyorsan başkanla konuş sana bütçe versin..boardroom..türkçesi nasıl geçiyo bilmiyorum ama yönetim kurulu olabilir.

Davut Peygamber Mezmur.

Kolum kesilsin ki yanlış yolda akpliler.Vaad edilen günde kaybeden olmamak için dosdoğru yola dönsünler.Yoksa torunlarının günahı dahi onların sırtındadır.Günümüzde, kaybedenler münafıklar olacaktır

Çevrimdışı Zephyros

• Emektar
  • *
  • Türk
« Yanıtla #4 : Mayıs 26, 2012, 16:07:30 ÖS »
eğer sözleşmede direk gelmek istemnediğini söylüyorsa futbolcu alamazsın...eğer parayı az buluyorsa ve veremiyorsan başkanla konuş sana bütçe versin..boardroom..türkçesi nasıl geçiyo bilmiyorum ama yönetim kurulu olabilir.

Sağol arkadaşım oyuncum gelmek istemiyor diyor alamazmıyım ?
« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2012, 16:19:24 ÖS Gönderen: Zephyros »

Çevrimdışı quake07

• 5. Seviye
  • *
  • Beşiktaş
« Yanıtla #5 : Mayıs 26, 2012, 17:41:45 ÖS »
Sağol arkadaşım oyuncum gelmek istemiyor diyor alamazmıyım ?
evet dostum futbolcu daha konuşmadan direk gelmek istemediğini söylerse alamazsın..genelde oynadığı klüpten daha küçük klübe gidecekse gitmek istemediğini söylüyo..ancak klüple arası iyi değilse alırsın..ve ya daha küçük takımlarsdan oyuncu almaya çalış
« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2012, 17:44:03 ÖS Gönderen: quake07 »

Davut Peygamber Mezmur.

Çevrimdışı MournAxeS | MAS

• Emektar
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 176
  • Channing Tatum
« Yanıtla #6 : Mayıs 27, 2012, 14:24:26 ÖS »
Dostum oyuncuyu almadan önce onun hakkında övgüyle bahsedersen oyuncunun gelme sansıda artar
Beni tanımıyor musun ? TIKLA ;)

P.M yolu üzerinden Yardımcı olamıyorum , Forum üzerinden Uygun bölümlere konu açınız.

P.M yolu ile istek Film Paylaşmıyorum.İstek bölümüne konu açınız.

Sonu Çok Kötü Olsa Bile Asla Yalan Söyleme..

Çevrimdışı 'Ati200|JR'

• 7. Seviye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 16
« Yanıtla #7 : Mayıs 27, 2012, 14:26:25 ÖS »
Evet bende oynuyorum ama maçları izlemek şartmı ???

Çevrimdışı Zephyros

• Emektar
  • *
  • Türk
« Yanıtla #8 : Mayıs 27, 2012, 14:44:44 ÖS »
Dostum oyuncuyu almadan önce onun hakkında övgüyle bahsedersen oyuncunun gelme sansıda artar

Bahsettim, adamlara bir miktar para teklif ettim biraz daha istediler onu verdim sözleşme yerine gelince oyuncum gelmek istemiyor diyorlar . Hiçbir şey yapamıyorum o zaman . Birde hep yeniliyorum  ;D taktik verirmisiniz ?

Çevrimdışı quake07

• 5. Seviye
  • *
  • Beşiktaş
« Yanıtla #9 : Mayıs 27, 2012, 19:16:06 ÖS »
Bahsettim, adamlara bir miktar para teklif ettim biraz daha istediler onu verdim sözleşme yerine gelince oyuncum gelmek istemiyor diyorlar . Hiçbir şey yapamıyorum o zaman . Birde hep yeniliyorum  ;D taktik verirmisiniz ?
;Dtaktiği futbolcuya göre yaparım ben...defansif bir ıorta saha mutlaka bulundur..kanatlara crossing  ve hızı yüksek olanları yerleştir..ayrıca maçlara (match preparation) en az 3 taktikle hazırlan...kanat beklere ileriye çıkabilen oyuncular koy..tek forver çift forvet hatta 3 forvet oynayabilirsin..barcelonadasın nasıl olsa..deneme yanılma her zaman iyidir..takımın kimyası çok önemli..futbolcuların morallerinin yüksek olmasına dikkat et..bir sürü bir sürü etmen var..98 yılından beri her sene oynaruım bu oyunu..o zamanlar cm idi..herhalde benim kadar oynayan yoktur..

Davut Peygamber Mezmur.

Facebook Yorumları