Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Counter Strike Source | Online | Torrent indir | HIZLI | Tek Link | Download  (Okunma sayısı 7268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KiDMaN

 • Emektar
 • *
 • İleti: 3.466
 • Aldığı Teşekkür: 483
 • Hail To The King Baby
Counter S | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

 Torrent
 ISO
 PC
 +
 Yok
 Mevcut
 973.54 MBHer şeyin bir oyun yüzünden başladığını söylemek mümkün. Evet, sadece  tek bir oyun. Kantırdan bahsediyorum.
 
 Aslına bakacak olursanız şu an okumakta olduğunuz yazı, yazarını, yani beni vezir yada rezil edebilmesi açısından çok tehlikeli. Nereden tutup yazmaya başlasam o uçtan kopup ufak parçalara ayrılmaya fazlasıyla meyilli. Çünkü bir kantır jenerasyonunda yaşadığımı ve yazının asıl hedef kitlesinin de bu oyunu sevenler olduğunu biliyorum. Bilgisayar alemindeki oyun kültürü ve evrenini dust yada aztec ile sınırlandıran, sırf bundan para kazanmak amacıyla internet kafe açan, bunun dışında da CS manyağı olduğu halde PC ile alakası olmayan insanlarla aynı havayı teneffüs ettiğimi de biliyorum. Bu oyunu sevmediğimi, durumuna bağlı olarak sevenini de sevmediğimi bir çok kişi bilir, neden olarak da; aynı kişilerin aynı yerlerde düzenli olarak haftalarca, hatta yıllarca dönüp  durmasını ve bunu her gün sanki önceki gün yaptığından farklı bir şey  yapmamışçasına hevesle oynamasını rahatlıkla gösterebilirim. Şahsen ben  zevk için oynadığım üç beş oyundan sonra sıkılırım, üstelik sadece bunu  oynamak için internet kafelere asla gitmemişimdir, keza bilgisayarıma da  şimdiye kadar hiç CS yüklemedim. Üzerinden onca zaman geçmiş olmasına  rağmen bu oyundan bıkmayanları da aslında imrenerek izlemiyor değilim  aslında; çünkü onlar hayatlarını sadece bir oyuna adarlarken, ben  piyasayı takip edip bütün oyunlara büyük bir uyum göstermek zorundayım.  İyi de, CSden bu derece nefret eden birisinin bu yazıdaki parmağı ne  olabilir? Cevabı işte bu iki nokta işaretinin sağında gizli: Source!!!
 
 4ün 3ünü kaptım geliyorum abi!
 
 Gerçekten de bu müstesna noktalama işaretinin yanındaki kelimenin oyuna kattıklarına inanmak mümkün değil. Bildiğimiz bütün haritalar genel hatlarıyla aynı kalmış olmasına rağmen ayrıntılardaki değişim insanı bambaşka diyarlara taşıyor. Harita üzerinde gezerken düşmanlarınızdan çok detayları dikkate alıyorsunuz, ve onların da taktiksel açıdan kullanmanın özgürlüğü karşısında Source karşısında gözleriniz doluyor(?). Bildiğiniz üzere Source, Half-Life2de Valveın kullandığı grafik yazılımı. CS ile birleşimi oyunda asla tatmadığınız duyguları gözler önüne seriyor. Müdavimlerini yüzde yüz doyuracak, benim gibi bir CS karşıtını da kendi safları arasına alabilecek düzeyde bir çalışma ile  Sourceu deniyor Valve. Böyle bir deneme karşısında HL2de bizleri nelerin beklediğini hesaba katınca sabrımın sınırları bir kez daha zorlanmış oluyor. Yalnız Sourceun CSye kattıkları karşısında sistemlerin bundan olumsuz yönde etkileniyor olmasını da göz ardı edemeyiz. Fazla bir performans kaybı sezinlenilmese de yeni grafik donanımları, oyunu internet üzerinden oynarken kendini bir miktar belli ediyor. 1024Kblik ADSL ile yabancı serverlara bağlanıldığında 35-40 arası bir fps miktarı, bu grafik detayları ve konum itibarıyla tatmin edici bir düzeyde denebilir. Hatta şu anda bir tane de yerli servere erişebilmeniz mümkündür.
 
 CSnin önceki sürümleriyle karşılaştırılamayacak artılara sahip olsa bile, onlara oranla kısıtlı harita sayısı ile küçük de bir eksiye sahip Source. CS ve CS:CZde kaç tane olduğunu hatırlamıyor olsam da, ve zaten çoğunun yoğunluklu olarak oynanmadığı bilinse de, Valvedekiler Sourcede  önceki seriden oyuncuların en çok sevdikleri haritaları yeni nesil  oyunlarında koruma yoluna gitmişler. dust, dust2, office, havana, aztec  oyundaki görünen 8 haritadan bazıları. Benim en beğendiğim bölüm olan  italy ise bütün ihtişamıyla oyundaki yerini alıyor(iyi ki CSyi sevmiyormuşum ha!). Keza silahlarda da önceki oyunlardakilerin üzerine çok fazla bir eklemede veya eksiltmede bulunulmamış. Ama detayları artmış ve çok daha gerçekçi bir görünüm kazanmışlar. Tetiğe dokunduğunuz an elinizde silah olduğu hissini tamamen fark ediyorsunuz, bunun yanı sıra mermilerden ve boş kovanlardan çıkan seslerdeki doygun tınılar da kendini hemen belli ediyor. Modellerin aynısı üzerine bayağı bir çalışıldığı belli. En basit örnek olarak zoomlu silahların dürbün kısmında hedefteki yerin görünebiliyor olmasından bahsedebilirim. Sürekli etkileşim halinde olması ve parlaklığı da tek kelimelik.
 
 Köprü altında pusu kurmuş bekliyolar!!
 
 Grafiklerde bir çok detay ve yenilik var dedik, bilhassa haritaların baştan yaratıldığını söyledik; benim gibi bir adamdan da CS hakkında övgü dolu sözlü sözler okudunuz. Ben de daha devamının geleceğini üzülerek söyleyeyim o zaman. İsterseniz gelin bunların neler olduğuna bir göz atalım. Öncelikle ambiyansın harika olduğunu söylememe izin verin. Hangi bölümü açarsanız açın değişimi ilk başta fark etmemeniz imkansız. Şimdiye kadar bütün haritaları derinlemesine inceleyemedim; ama, gördüklerime dayanarak en büyük değişikliklerin dust haritalarında meydana geldiğini söyleyebilirim. Kumlardan kalkan tozlar yere yakın kesimde bir bulut oluşturmuş destansı hareket ettiğini gözlemleyebilmek ve bunun da böyle olduğunu telaffuz etmek, her ne kadar CS için beni üzse de HL2de göreceklerimizi muhakeme ettirdiği için yerinde olabilir. Etrafa yerleştirilmiş geniş yapraklı ağaçlar ve minareler, artı renkler birbirleriyle göz okşayıcı cinsten uyumlu. Aztece geçecek olursam, Sourceun yağmur ve suyun görünüşüne yeni tanımlar kattığını söyleyebiliriz. Suya bastığınızda çıkan şapırtı sesiyle beraber suda oluşan gerçekçi halkalanmalar görülmeye değer. Bu arada CSnin önceki oyunlarında haritaların geneline dağılmış olan kutuları hatırlayacaksınızdır. Sourceda genelde variller göze çarpıyor. Variller ve hareket edebilen bilimum diğer küçük alet edevat Sourceun güzelliklerini cümle aleme göstermek için konulmuşlar sanki. Kurşunlar veya siz onlara çarptığınız takdirde mantıklı tepkiler vererek hareket ediyorlar ve taktiksel kullanışlar için de altyapı oluşturuyorlar.
 
 Benzer şekilde oyundaki karakterler de kurşun yedikleri ve öldükleri zaman normalde olması gerektiği gibi yalpalıyor ve gerekirse fizik kuralları çerçevesinde sağa sola düşüyorlar. Rag-doll efektleri başarıyla işliyor, üstüne üstlük vurulduğunuzda vücudunuzdan çıkan ve duvarlarda leke oluşturan kanın dokusu da bir o kadar görselliği körüklüyor. Yani artık Sourceun sayesinde havada asılı kalan yada duvarların içine geçmiş cesetler göz zevkimizi bozamayacak. Oyundaki para sisteminin de aynı şekilde korunduğundan da laf arasında bahsedelim. Zaten oyunun geneline grafiklerdeki cilalamanın ve Sourceun fizikteki etkilerinin dışında fazla bir ek yapılmamış. Ama bu sözüm yanlış anlaşılmasın; zira bu bile oyuna yepyeni bir soluk kazandırmış. Her şey alışıldığı gibi ekranlarınıza geliyor, sadece temiz, detaylı ve güzel grafikler var.
 
 Bunların yanı sıra bomba takımı da aynen eski modelleri ile oyunda mevcut. Yalnız etkilerinden öte görsel yönleri fazlasıyla geliştirilmiş. Örneğin yakınınızda patlayan bir el bombası sadece sağlığınıza etki etmiyor, bunun yanında artık kulaklarınızı da sarsıyor. Birkaç saniyeliğine duyma yeteneğiniz ortadan kalkıyor ve ortalığa tiz bir ses hakim oluyor. Sis bombası ile ekranınız öncekine oranla çok farklı biçimde griye bulanırken, flash bombasının etkisini size anlatmak için FarCrydakini işaret etmekten gurur duyacağım. Tabi bütün oyunun HL2 öncesinde deneme tahtası olduğu fikrine girdim demem de mümkün oyunu oynarken. Çünkü fizik motorunun bazı kesimlerinde aksaklıkları fazlasıyla göze takılıyor. Varillere ve hareketli cisimlere dokunduğunuzda meydana gelen geri tepme olayı oyunun genelinde kendini çok belli ediyor. Bir bug olabilir, bu yamanabilir; ama, HL2 eminim ki bu halde gelmeyecektir.
 
 CS: Source Wins!
 
 CS şimdiye kadar beni kendinden nefret ettirmişti; ama, Sourceun parmağı sayesinde oyun yine kendine en az 5 yıl daha internet kafeleri mesken edinebilir. Yavaş yavaş artan server sayısıyla internet üzerinden oynamanın da tadı artacaktır. Küçük birkaç hata var, hepsi de yamalarla ve 1.1, 1.2 diye gelecekte piyasada olması muhtemel sürümleriyle gelişip  güzelleşecektir. Ben ise yine CSden bıkacağım, bu kesin. Oyunun görünen  kısmı güzel, ilki daha piyasaya çıktığı zamanlarda da hoşuma gitmişti,  yalnız oyun zamana yenik düşmüştü. HL2 için çatlattığım taşlardan köprü  inşaatına devam edecek miyim acep?? Yoksa yeni CSde klan mı kursam  kendime?
 Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşlemci: 1.2 GHz
 RAM: 256 MB RAM
 İşletim Sistemi: Windows 2000/XP      • İşlemci               : Intel Core i5 650 3.46GHz 4MB Önbellek
 • RAM                   : 4GB DDR3 1333MHz
 • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD4830
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 HomePremium x64 (ORJINAL)
 • Konsol                 : PS3 250GB SLIM | Orjinal Kullanıcı / PSP GO 6.35CFW

Çevrimdışı ali.core

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 2
 • Aldığı Teşekkür: 0
 • Torrent-Oyun.com


Helal olsuuuuun  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Çevrimdışı deniz_celik

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 1
 • Aldığı Teşekkür: 0
 • Kafamı dağıtmak istesem kurşun sıkarım.
  • Facebook Profili


serverlerda sorunsuz oynayabiliyormuyuz steam sorunu felan varmı
 • İşlemci               : AMD Phenom X4 995 B.E 3.20ghz (4.10GHZ)
 • RAM                   : 8GB 2x4GB Geil Value Plus 1.5w 1600mhz cl9
 • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 6970 Direct CU II
 • Bağlantı              : 12 MB
 • İşletim Sistemi   : Windows Se7en 64 Bit Ultimate
 • Konsol                 : Playstation 2

Çevrimdışı alidogan4

 • 2. Seviye
 • *
 • İleti: 243
 • Aldığı Teşekkür: 2
 • Torrent-Oyun.com


Link ölmüş
 • RAM                   : 2 Gb
 • Ekran Kartı        : Ati HD PRO 2600
 • Bağlantı              : 4 MBps
 • İşletim Sistemi   : Windows XP - 32 Bit

Çevrimdışı alidogan4

 • 2. Seviye
 • *
 • İleti: 243
 • Aldığı Teşekkür: 2
 • Torrent-Oyun.com


Pardon çöplükmüs :D
 • RAM                   : 2 Gb
 • Ekran Kartı        : Ati HD PRO 2600
 • Bağlantı              : 4 MBps
 • İşletim Sistemi   : Windows XP - 32 Bit

Çevrimdışı umut1972

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 61
 • Aldığı Teşekkür: 0
 • Torrent-Oyun.com


eyw Saol
 • İşlemci               : Amd Athlon(tm) II X2 250 Processor (2CPUs), 3.0GHz
 • RAM                   : 4096 MB Ram
 • Ekran Kartı        : Atı Radeon HD 4800 Series 2553 MB
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 -32bit

Çevrimdışı Pr0'Gam3R'

 • 5. Seviye
 • *
 • İleti: 775
 • Aldığı Teşekkür: 1
 • Torrent-Oyun.com
 • Platform: Yalnız PC


teşekkürler
 • İşlemci               : İntel(R) Core2 Quad q6600 2.40 Ghz
 • RAM                   : 8 Gb DDR 3 1333 Mhz
 • Ekran Kartı        : asus Amd radeon Hd 6970 2 Gb 256 Byte GDDR5
 • Bağlantı              : 16 MBps-Superonline
 • İşletim Sistemi   : WİNDOWS 10 64 bit

Çevrimdışı BattleHawk

 • 9. Seviye
 • *
 • Banned!
 • Banned!
 • İleti: 3.870
 • Aldığı Teşekkür: 242
 • Photoshop / After Effects / Donanım
 • Platform: Yalnız PC


Teşekkürler :thumbup:
 • İşlemci               : Intel Core i5 4690K 3.5Ghz -4.4Ghz OC-
 • RAM                   : GSKILL RipjawsX DDR3 1600Mhz 8gb
 • Ekran Kartı        : Gigabyte Gtx970 4gb 256bit G1 Gaming
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows 8.1 Pro 64 bit
 • Anakart             : MSI Z97 PC Mate Soket 1150 DDR3 3000Mhz


Çevrimdışı berkan1234

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 15
 • Aldığı Teşekkür: 0
 • Torrent-Oyun.com
 • Platform: PC + XBOX360


link gidik
 • İşlemci               : Amd Fx 8320
 • RAM                   : 8 Gb Gskill Ripjawsx
 • Ekran Kartı        : Nvidia Gtx 770
 • Bağlantı              : 25 MBps -Superonline
 • İşletim Sistemi   : Windows 8 64bit
 • Konsol                 : Xbox 360 250gb+Kinect Konsol Samsung Galaxy S4
 • Anakart             : Asus M5A97 EVO R2.0

Çevrimdışı smork123

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 55
 • Aldığı Teşekkür: 1
 • Torrent-Oyun.com


ADMİNİM LİNK PATLAK VERMİŞ ADMİNİM LİNKİ DÜZELT BİR ZAHMET :)
 • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i3 CPU M370 @ 2.40GHz 2.40GHz
 • RAM                   : 3 GB 2399 MHz (Kullanılabilir Miktar: 2.86 GB)
 • Ekran Kartı        : ATI Mobility Radeon HD 5470
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 Ultimate 64bit - SP1
 • Konsol                 : Malesef Yok
BATTLEFİELD 4