Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: GTA IV - 4 - FULL - Zamunda Torrent - indir - Torrent Download - Hızlı indir  (Okunma sayısı 1642051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2704
  • Platform: Yalnız PC

Torrent
 Razor1911
 Mevcut
 13,86 GB

San Andreas’dan Daha Büyük Bir İlgi Görücek IV…

Niko’nun İşlerini Yapacağız… Gta 3 Oynayanlar ”Liberty City”yi Hatırlayacaktır.Gta Iv’ünde Konusu Liberty’de Geçiyor Ama 2007 Liberty’sinde.Haliyle Seneler Geçtikçe Şehir Büyüyor,Gelişiyor,Nüfusu Artıyor.Liberty City Dışında Haritada 5 Ayrı Yerde Var.Fakat Bu 5 Şehir Gerçekte var Ama İsimleri Oyunda Değişik Olarak Konmuş Bronx - Bohan, New Jersey - Alderney, Queens - Dukes, Brooklyn - Broker ve Manhattan - Algonquin Olarak İsimlendirilmiş. Haritanın Büyüklüğü SA’dan Biraz Daha Ufak ama Ayrıntılar Çok Çok Daha Büyük.4. Oyunda Yönlendireceğimiz karakter Niko Bellic. Kendisi Doğu Avrupalı Zaten Oyunda Bolca Rus Aksanlı İngilizce Konuşmalar Duyucaz.Niko Liberty’den Herşeyini Kayb Edince Ayrılmış Fakat Kuzeni Roman Niko’yu Amerikaya Geri Çağrıyor. Tek Güvendiğimiz İsim olan Roman’ı Kıramıyoruz Ve Liberty’e Geri Dönüyoruz. İşte Herşey Burada Başlıyor..

Gta Iv Bize Özgür Bir Şehir Yaşamı Sunuyor..

Roman Niko’yu Çağrırken Telefonda Bazı Yalanlar Söylüyor Biz Bu Yalanları Şehre Gelince Anlıyoruz.Roman Bazı Kişilere Büyük Borçları Olan Biri Ve Biz Gelince Onun Borçlarını Kapatmak İçin Bazı Pis İşler Yapıyoruz.İşleri Yaparken Konu Farklı Boyutlara Taşınıyor Ve Bizi Sürükleyici Ve Süprizlerle Oldu Hikayeler Bekliyor.4. Oyunu eski Oyunlarından en Büyük Ve Dikkat Çeken Özellik İse Grafikler.Trailer’dan Oyunun Grafiklerini Görmüşssünüzdür.Karakterlerin Tasarımları,Şehrin,Araçların,Elbise Ve Bir çok Küçük Detayın Grafiği Bizi Büyülüyor.Oyunda Kullanılan Grafik Motoru R.A.G.E (Rockstar Advanced Game Engine, daha önce Table Tennis oyununda kullanıldı). Bunların Yanı Sıra Çatışmalarda Etraft Mermilerden Zarar Görücek Ve Elimizde Ağrı Bir Silah Varken ( Sopa,Demir Vs.. ) Duvara Vurduğumuzda Kırılmalar Görücez.Bu Kez Şehrimiz 24 Saat Canlı Ve Şehirdeki İnsanlar Farklı Kıyafet Ve Yüze Sahipler Hepsi Birbirinin Aynısı Değil.Bizim Dikkatimizi Çeken ise Bu Özellik.Şehirde Gezerken Gazete Okuyan,Telefonla Konuşan,Duvara Yaslanmış Gibi Normal Hayatta Gördüğümüz Davranışa Sahip İnsanlar Olacak.4.Oyunda İnsanlarla İlişkileriniz Çok Önemli. Sizi Bir Yere Davet Ettiklerinde Gitmesseniz Ve Bunu Defalarca Tekrarlarsanız o İnsanlar Olan İlişkiniz Bitiyor.Bazen Telefonla Arkadaşlarınızı Arayıp Belirli Bir Buluşma Alanaı Belirleyip Eğlenebiliyoruz Ve Dertlerimizi Anlatabiliyoruz.

Şehir Polis Kaynıyor…

4.Oyunda Arba Hırsızlığının Yanı Sıra Taksi Tutmaya Daha Fazla Önem Verilmiş Çünki Bu Kez Şehir Güvenliği Üst Seviyede Buda Demektirki Zorlu Polisler Bizleri Bekliyor.Kontrollerden Bahsetmek Gerekirse Oynadığınızda Size Zevk Veren Önemli Hususlardan Biri Kontroller Olacak.Bu Kez Çok Daha Farklı Ve Gelişmiş Kontroller Bizi Bekliyor.Radarımız Fazla Gelişmiş Yerine Daha Sade Olarak Konmuş. Radarın Üstünde Yeşil Çubuklarla Sağlık Göstergemiz Bulunuyor.Artık Radar’dan Fazla Görev Yapmıycaz.Ama Daha iyi bir Özellik var GPS Sistemi Ve Telefonla Hareket Edicez.Bizi Telefonla Arayıp Adresi Vericekler Ve Biz GPS ile Adresi Bulucaz. Nerdeyse Her Arabada GPS Mevcut.

« Son Düzenleme: Şubat 19, 2014, 08:51:27 ÖÖ Gönderen: PcKoPaT71 | p71 »
  • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
  • RAM                   : 16 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı serkan4411

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 20
  • Torrent-Oyun.com
oyun listeme ekledim teşekürler
  • İşlemci               : INTEL CORE 2 DUO E7400
  • RAM                   : 4GB-DRR2-800 MHZ
  • Ekran Kartı        : 9500GT
  • İşletim Sistemi   : WİNDOWS 7 ULTİMATE
ELİMDE DEGİL SENİ UNUTAMIYORUM BU SADECE BİR AŞK HİKAYESİ

Çevrimdışı Deamond17

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 7
  • Torrent-Oyun.com
arkadasım oyun guzel hosta benim pcmin özellkleri iyi olmasına rahmen oyunda kesik kesik donmalar yasıorm
pcmin özellkleri
İşlemci:İntel Core i5 2.40 Ghz Turbo Boost ile 2.95 Ghz
Ram:4 Gb Ddr3 Ram
Ekran Kartı : 1Gb İnvidia Gforce 3800 Gt ( Laptoplar İçin En iyi si)
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit ) Görunen Ekran Kartı Boyutu 2784Mb görunen Ram boyutu 4gb
Sorun Ne anlamadım Just Chaos 2 olsn Need For Speed Hot Pursit 2010 olsn Cod 7 gibi oyunları full çözünürlük oynuorm sıkıntı yok bi bunda var sorunu anlamadım bi yardımcı olrmusunuz.
« Son Düzenleme: Nisan 02, 2011, 13:12:37 ÖS Gönderen: mema0225 »
  • İşlemci               : Core i5 2.40 GHz 520M Turbo Boost 2.90 GHz (Olması Lazım)
  • RAM                   : 6 GB - DDR3 - 1066 Mhz
  • Ekran Kartı        : Nvidia GeForce Gt330M 1024 Kendi Belleği Paylasmlı 3770 GB
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTnet Net Limitsiz
  • İşletim Sistemi   : Window 7 - 64 Bit

• 12. Seviye
  • *
arkadasım oyun guzel hosta benim pcmin özellkleri iyi olmasına rahmen oyunda kesik kesik donmalar yasıorm
pcmin özellkleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit ) Görunen Ekran Kartı Boyutu 2784Mb görunen Ram boyutu 4gb
Sorun Ne anlamadım Just Chaos 2 olsn Need For Speed Hot Pursit 2010 olsn Cod 7 gibi oyunları full çözünürlük oynuorm sıkıntı yok bi bunda var sorunu anlamadım bi yardımcı olrmusunuz.

Kardeş bu oyunu laptoplarda biraz zor oynarsın. Bu ekran kartının band genişliği 64 bit (laptoplarda normaldir).. Oyunu oynamak için en azz 128 bit lazım. Hatta bazen 128 bit bile sorun çıkartabiliyor. 256 bit tavsiyemizdir.  :S :) ;)

Çevrimdışı Deamond17

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
bi oyun için pc yada işletm sistemi değiştiremem :) acıkcası hiçte gerek yok bence
  • İşlemci               : Core i5 2.40 GHz 520M Turbo Boost 2.90 GHz (Olması Lazım)
  • Ekran Kartı        : Nvidia GeForce Gt330M 1024 Kendi Belleği Paylasmlı 3770 GB

• 12. Seviye
  • *
Evet bencede :) San Andreas  oyna daha iyi  ;) 8)

Çevrimdışı Deamond17

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
Tercihim Just Chaos 2den yana daha efektli ve gtaya göre daha mantıklı  :) ;)

• 12. Seviye
  • *
Evet onunda GTA gibi bi motoru var

Just Cause 2 :)

Çevrimdışı serkan4411

• Cezalı Üye
  • *
  • Banned!
  • Aldığı Teşekkür: 20
  • Torrent-Oyun.com
pcmin özellkleri
oyunda mobil grafik gpu cpu larında zorluk çeke bilirsin

Kardeş bu oyunu laptoplarda biraz zor oynarsın. Bu ekran kartının band genişliği 64 bit (laptoplarda normaldir).. Oyunu oynamak için en azz 128 bit lazım. Hatta bazen 128 bit bile sorun çıkartabiliyor. 256 bit tavsiyemizdir.  :S :) ;)
  • İşlemci               : INTEL CORE 2 DUO E7400
  • RAM                   : 4GB-DRR2-800 MHZ
  • Ekran Kartı        : 9500GT
  • İşletim Sistemi   : WİNDOWS 7 ULTİMATE
ELİMDE DEGİL SENİ UNUTAMIYORUM BU SADECE BİR AŞK HİKAYESİ

Çevrimdışı kartalizma

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 6
  • Torrent-Oyun.com
teşekkür ederim paylaşım için emeğine sağlık
« Son Düzenleme: Nisan 13, 2011, 17:52:53 ÖS Gönderen: kartalizma »