Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: HaLf Life: Blue Shift & Opposing Force - FULL - Zamunda Torrent - indir - Hızlı  (Okunma sayısı 25495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

• 12. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2639
  • Platform: Yalnız PC

HaLf Life: Blue Shift & Opposing Force [Razor1911] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

Torrent
 ISO
 PC
 Razor1911
 Mevcut
 593.17 MB

Baştan belirtmeliyim ki, benim oynadığım sürüm orjinal Blue Shift için duyurululduğu gibi Half-Life"ın tam sürümünü gerektirmiyordu. Bu yüzden kurulum hakkında malesef bir yorum yapamıyorum.Evet, oyunumuz Half-Life için yapılmış ikinci "resmi" genişleme paketi. İlkini zaten biliyorsunuz: Opposing Force, ve yine zaten biliyorsunuz ki OpFor, Half-Life ile yaşadığınız gergin ortamı daha da zenginleştirerek çıkmış oldukça başarılı bir paketti. Bu pakette HL"de tanıdığınız Gordon Freeman"ı oynarken karşılaştığınız askerlerden birini kontrol ediyordunuz. Blue Shift"te ise yine Black Mesa"da sık sık gördüğünüz güvenlik elemanlarından birini oynuyorsunuz.

Sierra ve GearBox güzel bir noktayı yakalamışlar; aynı konuyu, aynı zaman dilimi içinde, farklı kişilerin gözünden takip ediyorsunuz. En başta bunu bilmiyor bile olsanız, eğer HL veya OpFor"u oynadıysanız, oyun sırasında gizli işler yapan kel adamı veya Gordon Freeman"ı görünce hemen hatırlıyorsunuz. Blue Shift"te de konumuz yine Black Mesa"da aynı zaman diliminde fakat farklı mekanlarda geçiyor. Amacınız yine tüm olup biten arasında hayatta kalmaya çalışmak. İlk başta size verilen görev asansörde yaşanan bir problemi çözmek. Bunun için olay yerine gittiğinizde engel olamayacağınız olaylar dizisi akmaya başlıyor. Zaten ne demek istediğimi HL serisini takip edenler anlamışlardır bile. Oyunda grafik, kullandığınız silahlar, farklı silah modları ve daha birçok yenilik var. Aslında bu yenilikler geçtiğimiz aylarda sitemizde incelemesini yayınladığımız ve ilk başta HL için bir mod olarak planlanmış, fakat daha sonra bağımsız bir oyuna dönüştürülmüş olan Gunman Chronicles"da da vardı. Fakat Blue Shift HL"nin bir eki olduğundan tüm bunları oyun için bir yenilik olarak düşünebiliriz. Bu arada, oyundaki silahlar vb. ile ilgili yenilikleri sözünü ettiğim Gunman Chronicles incelemesinde okuyabilirsiniz.

Sonuçta Sierra ve GearBox, Half-Life"ı arada bir çıkarttıkları genişleme paketi ile diğer ek ve benzer oyunlarla popüler tutmaya ve bundan para kazanmaya devam ediyorlar. Motor ve grafikler üzerinde temel olmasa bile yaptıkları geliştirmelerle göze daha iyi görünen HL"lar yaratmaya devam edecek gibi duruyorlar. Her seferinde farklı bir konu ve bakış açısı eklense bile, bence, oyunun teknolojisi üzerinde ciddi değişikler yapılmadığı sürece HL ve ekleri, sadece yapımcı ve yayıncıları için iyi bir ticari yatırım olmaya devam edecek (Eidos ve Core Design için Tomb Raider serisi ne idiyse HL serisi de bu firmalar için aynı). Ancaaaak, ne kadar eleştirirsek eleştirelim Blue-Shift"in siz Half-Life tutkunları için atlanmaması gereken bir oyun olduğunu da hatırlatmam gerek. En azından o harika atmosfere bir kez daha dalmak, bu da sizi tatmin etmezse HL ve OpFor"u tekrar oynamak için okulların tatile girdiği şu günlerde iyi bir fırsat olabilir.

Minimum Sistem Gereksinimleri;
Windows 95/98/NT/2000/ME/XP/Vista/7
32MB RAM

Alternatif 2 ile indirmek için tıklayın!

« Son Düzenleme: Eylül 08, 2012, 10:42:51 ÖÖ Gönderen: Punishenes »
  • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
  • RAM                   : 16 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı teenage

• 1. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
Half Lifede colt ilginç olmus genelde Counter Strike'da alıştıgımız bir silahtir :D

Çevrimdışı izmr_17

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • COLOR-|FOX| Sunucu Kiralama ~~> www.colorfoxs.com
bu oyuna ilgi pek olmamış  :'( olmasının sebebi oyunun epey eski olmasımı acep :o
  • İşlemci               : Intel i5 CPU M460 @ 2.53 Ghz
  • RAM                   : 4 GB - DDR3 - 1333 MHz
  • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD 5650
  • Bağlantı              : - - -
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 Home Basic - 64 Bit (ORJİNAL)
  • Konsol                 : - - -

Çevrimdışı SwordBreaker

• 9. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 15
ya bence oyun grafik açısından kötü olabilir ama hikaye açısından iyi çünkü half life ,half life blue shift ,half life opposing force ve half life 2 yi bitirdi hikaye açısından güzel  :thumbup:
  • İşlemci               : amd athlon 7750 dual core processör 2.7ghz
  • RAM                   : 4 gb ram ddr2
  • Ekran Kartı        : ATI radeon 4800 hd serisi 512 mb ekran kartı
  • Bağlantı              : TTnet Netlimistiz paket 8mbit
  • İşletim Sistemi   : win 7 professionel

Çevrimdışı ZeroShoot

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 18
  • Did I ever tell you the definition of insanity ?
ya bence oyun grafik açısından kötü olabilir ama hikaye açısından iyi çünkü half life ,half life blue shift ,half life opposing force ve half life 2 yi bitirdi hikaye açısından güzel  :thumbup:
Grafik açısından kötü?Arkadaşım deli misin sen?98 de çıkmış oyunun ek paketi,günümüzün oyunlarıyla mı karşılaştırıyorsun?

Çevrimdışı Michael Myers

• 3. Seviye
  • *
  • Micheal Myers FAN!
Grafik açısından kötü?Arkadaşım deli misin sen?98 de çıkmış oyunun ek paketi,günümüzün oyunlarıyla mı karşılaştırıyorsun?

Orada 98 de çıkmış oyunlara göre yazmamış 
  • İşlemci               : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz (2 CPUs)
  • RAM                   : 502 MB
  • Ekran Kartı        : Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
  • İşletim Sistemi   : Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 32-bit

Çevrimdışı Shephard

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
aRKADAŞLAR BULE SİHFT İ OYNAYAMIYORUM YARDIM EDECEK
  • İşlemci               : İntel i3 2.10 Mhz
  • RAM                   : 4Gb
  • Ekran Kartı        : Nıvıda
  • Bağlantı              : Uydunet
  • İşletim Sistemi   : Windows7 Ultimate
  • Konsol                 : 1995 atari :)
Adrian Shephard kimdir?
 Halflife oyunun ek paketi olan "Opposing Force"(opsing fors) daki baş kahraman dır.
Onbaşı olan Shephard Black mesa (blekmesa) da uzaylıları susturmak ve Gordon Freeman ı öldürmekle görevlidir. Çeşitli olaylar dan sonra Shephard gordon freeman ı XEN (Zen) isimli gezegene ışınlanırken görür fakat yakalayamaz yoluna devam eden Shephard black mesayı patlatmak için hazırlık yapan hükümet askerlerini durdurur ce Xen gezegenine yolcuklaryapar en sonunda Xen kralını öldürür G-Man tarafından uyutulur ... Serüvedinin devamı Opposing Force 2 de HL3  ile brlikte çıkacak oyunun demosunu bulmak mümkündür

Çevrimdışı Hybris

• 2. Seviye
  • *
  • Banned!
  • Ne Mutlu Türküm Diyene..!

Hiç güleceğim yoktu.:D

Teşekkürler usta. :thumbup:
  • İşlemci               : Amd Athlon 64 Processor 3200 2.00 ghz
  • RAM                   : 1 GB DDR 400 Mhz
  • Ekran Kartı        : 1 GB Ati Radeon GDDR3 HD 5450
  • Bağlantı              : 20 MBps - Super Online Limitsiz Paket
  • İşletim Sistemi   : Windows Xp 32 Bit

Çevrimdışı Shephard

• 1. Seviye
  • *
  • Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar blue shift i açamıyorum cd istiyor 1 yardı edebilecek varmı sanal disk w de koydum yinede olmadı :(
  • İşlemci               : İntel i3 2.10 Mhz
  • RAM                   : 4Gb
  • Ekran Kartı        : Nıvıda
  • Bağlantı              : Uydunet
  • İşletim Sistemi   : Windows7 Ultimate
  • Konsol                 : 1995 atari :)
Adrian Shephard kimdir?
 Halflife oyunun ek paketi olan "Opposing Force"(opsing fors) daki baş kahraman dır.
Onbaşı olan Shephard Black mesa (blekmesa) da uzaylıları susturmak ve Gordon Freeman ı öldürmekle görevlidir. Çeşitli olaylar dan sonra Shephard gordon freeman ı XEN (Zen) isimli gezegene ışınlanırken görür fakat yakalayamaz yoluna devam eden Shephard black mesayı patlatmak için hazırlık yapan hükümet askerlerini durdurur ce Xen gezegenine yolcuklaryapar en sonunda Xen kralını öldürür G-Man tarafından uyutulur ... Serüvedinin devamı Opposing Force 2 de HL3  ile brlikte çıkacak oyunun demosunu bulmak mümkündür

Çevrimdışı Gam3r

• 6. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 21
  • Rüyaları Gerçekleştirmenin Tek Yolu Uyanmaktır
  • Platform: PC + XBOX360 + PS3
Felaket zevkli bir oyun  ;) Öneririm,kesinlikle grafiklere kanmayın,Half Life bu,Max Payne ve GTA dan sonraki favorim  :))

Facebook Yorumları