Genel > Çözülenler

Fm 2014 9 Eylülde takılma sorunu olanlar baksın

(1/3) > >>

Vito Scaleta:
Arkadaşlar Fm 2014 9 Eylül tarihine gelince oyun donuyor ve masaüstüne atıyordu arka planda çalışıyordu.Update ve crack yapsak bile normal modda 9 eylülde takılma vardı.Benim indirdiğim sürüm 3dm sürümü...

1-İlk önce crash dump hatasından kurtulmak için son çıkan update ve v2 cracki indirin
2-Sonra ilk önce updateyi oyun olduğu yere atın ve sonrada cracki uygulayın.
3-Oyuna girin ve 1 menajerlik açın normal moddan açın 8-9 eylül tarihine gelince oyunu durdurun ve menajerlikten emekli olun ve öyle devam edin 9 eylül tarihini geçtikten sonra Yeni menajerlik açın ve oyuna devam edin ben böyle çözdüm İnşallah sizinde işinize yarar..
Oyunun klasik modunda 9 eylül tarihde takılma yoktur.
  :)

Buda 9 Eylül tarihini geçtiğini gösteren resim

wasdoo:
Sağol kardeşim sayende hallettim :)

Baykuş27:
Dostum bende de 11 Kasım'da oluyor hata. Bende de işe yarar mı bu dersin bu yöntem

Vito Scaleta:

--- Alıntı yapılan: Baykuş27 - Kasım 03, 2013, 23:26:35 ÖS ---Dostum bende de 11 Kasım'da oluyor hata. Bende de işe yarar mı bu dersin bu yöntem

--- Alıntı sonu ---
İşine yarar oyunda takılma sadece 9 eylülde olmuyor başka tarihlerde de oluyor bu yöntem ile halledebilirsiniz takılma ayda 1 veya 2 ayda 1 oluyor fm klasik modda takılma yok fakat o da pek sarmıyor inşallah skidrow en yakın zamanda update felan çıkarır..

brkyuruk:
Eyvallah hacım sağolasın buda bir yöntem :) işimize yarar en azından teşekkür ederiz.Ben classic'de oynamadım hiç denemedim yani ne farkı var ki diğerinden ? Eğer sarıcaksa onu oynuyim en azından takılma yokmuş

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git