Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Forum Aramasını Kullanın
Arama Motorumuz Hakkında
Reklam vermek için: admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen Konu: Marvel Ultimate Alliance [PROPER-RELOADED] - FULL - Zamunda Torrent - indir  (Okunma sayısı 72157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PcKoPaT71 | p71

 • Emektar
 • *
 • İleti: 6.039
 • Aldığı Teşekkür: 4026
 • Platform: Yalnız PC
Marvel Ultimate Alliance [PROPER-RELOADED] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

 Torrent
 ISO
 PC
 PROPER-RELOADED
 Mevcut
 4.00 GB

Çocukluğumda tüm yaşıtlarım gibi ben de Marvel'in çizgi romanlarını okuyarak ve çizgi filmlerini izleyerek büyüdüm, o çizgi romanlardaki karakterlere özendim ve onlar gibi olmaya çalıştım. Zaten kim çocukluğunda Spider Man, Fantastic 4 ve The Hulk'ın çizgi filmlerini izleyip de onlara özenmemiştir ki? Büyüdükçe ise Marvel evreninin ne kadar geniş bir evren olduğunu ve benim bu evren hakkında bildiklerimin ise anca koca okyanusta küçük bir damla olduğunu anladım. (Evet, sadece Spider Man, Fantastic 4 ve The Hulk'İ biliyordum.) Tabi zamanla aşağİ yukarı tüm Marvel karakterlerini ve hikayelerini öğrendim. Marvel ise gün geçtikçe ününe ün katmaya devam etti ve çizgi romanları teker teker beyaz perdeye uyarlanmaya başladı. Kimi film çok başarılı olurken kimisi ise bekleneni veremedi. Marvel kahramanları artık 2 boyutlu olmaktan kurtulmuş ve beyaz perdeyi keşfetmişlerdi. Tabi bu da yetmedi ve Marvel evrenini kapsayan birçok bilgisayar oyunu yapıldı, ama çoğu oyun sırf reklam amaçlı yapıldığİ için başarılı olamadı, ta ki X-Men Legends gelene kadar... 2004 yılında Raven Software PS2 platformu İçin piyasaya sürdüğu X-Men Legends ile herkesi şaşırttı. Çünkü yıllar boyu FPS oyunları ile tanıdığımız Raven Software karşımıza aksiyon-RPG oyunu ile çıkmıştı, oyun Diablo vari bir oynanışa sahipti ama karakterlerimizin hareketlerini ve dövüşünü biz kontrol ediyorduk. Oyun oldukça tutuldu ve geçtimiz sene ise devam oyunu X-Men Legends: Rise of Apocalpyse piyasaya sürüldü, bu oyunun da ilk oyundan aşağİ kalır yanı yoktu ve sevilip oynandı. Bu iki oyun ile tüm Marvel ve X-Men hayranları mest olmuştu. Bunun ardından geçen sene Raven Software, tüm Marvel evrenini kapsayacak bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladılar, evet karşınızda Marvel: Ultimate Alliance.

Whose Side Are You On?

Oyunu anlatmaya geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum, oyun henüz piyasaya sürülmemişken oyundan oldukça kuşkuluydum, çünkü yayınlanan videoların X-Men Legends oyunundan hiçbir farkı yoktu, sadece yeni karakterler eklenmiş ve oynanış aynı gibime geliyordu, neyse ki Raven Software beni yanılttı ve oyunu oldukça beğendim. Oyun, Dr. Doom'un S.H.İ.E.L.D.'ın uçak gemisine saldırmasıyla başlıyor ve S.H.İ.E.L.D.'in yöneticisi Nick Furry bu saldırıya karşılık vermek İçin en yakındaki süper kahramanları çağırıyor, ama neden Dr. Doom'un böyle bir İşe kalkıştığını ve süper kahramanlara saldırdığını anlayamıyoruz, tek yapmamız gereken helikopteri kurtarmak ve soruların cevaplarını sonraya bırakmak. Oyunda ilerledikçe anlıyoruz ki Dr. Doom, Mandarin, Mephisto, Loki, Galactus'un da aralarında yer aldığİ tüm kötüleri bir araya toplayarak Masters of Evil adında bir grup kurmuş ve amacı tüm gücünü toplayarak dünyayı ele geçirmek. Oyun boyunca Atlantis, Mandarin'in Sarayı, Dr. Doom'un Latverian şatosu gibi Marvel evrenin birçok yerinde savaşıp Dr. Doom’un kötü emellerine ulaşmasını engellemeye çalışıyoruz.

Oyuna Spider Man, Thor, Wolverine ve Captain America dörtlüsü ile başlıyoruz, bölümlerde ilerledikçe ise kendi kahramanlarımızı seçebilme imkanı bize sunuluyor. İlk başta açık olan 18 kahramandan seçimimizi yapabiliyoruz. Bu kahramanlar arasında Iron Man, Fantastic 4 ve X-Men karakterleri gibi tanıdık isimlerin yanı sıra daha çok çizgi romanlarda adı geçen Spider Woman, Luke Cage ve Deadpool gibi kahramanlar da yer alıyor. Oyun boyunca ilerledikçe ise Daredevil, Dr. Strange, Ghost Rider ve Silver Surfer gibi kahramanlar açılıyor. Kahramanların oyun İçindeki konuşmaları kişiliklerini yansıtıyor, Spider Man herşey ile dalga geçerken, Wolverine genellikle kızgın bir halde polemiklere giriyor. Ama şunu belirtmemde fayda var, oyundaki kahramanlar dengeli olarak hazırlanmamışlar, Wolverine çok güçlü iken Spider Woman onun yanında çok güçsüz kalabiliyor. (Aslında bir bakıma da gerçekçİ) Bu da en güçlü kahramanlara saplanıp oynamanıza yol açıyor, kendi adıma konuşayım oyunu Wolverine, Spider Man, Storm ve Human Torch dörtlüsü ile bitirdim. Şunu söyleyebilirim ki bu dörtlü oyunun en güçlü dörtlüsü, tabi herkesin oynayışİ farklıdır ama genel anlamda bu karakterler oldukça güçlü yapılmışlar.

Kahramanlarım Buraya Gelin Bakayım

Oyun, oynanış açısından Diablo, Sacred ve X-Men Legends oyunlarına oldukça benziyor, eğer bu oyunlar gibi -Yasak- & Slash türünde oyunları oynadıysanız oyuna rahatça alışabilirsiniz, oymadıysanız bile oyuna alışmanız öyle pek uzun sürmüyor. Oyun boyunca 4 kahramandan oluşan bir takımı yönetiyoruz. W, A, S, D tuşları ile karakterimizi yönetirken, numerik tuşlar ile karşımıza sürüyle gelen düşmanları alt etmeye çalışıyoruz, yön tuşları ile de takımımızdaki 4 karakterden birini seçebiliyoruz. Oyun klavye ile gayet rahat oynansa da bu oyunu Gamepad kullanarak daha kolay oynayabilirsiniz, çünkü zaman zaman tuşlara basmaktan parmaklarınıza ağrılar girebiliyor. Unutmadan şunu da ekleyim, C tuşuna basarak takımınıza yapmaları gerekenleri söyleyebilirsiniz.

Karşımızdaki düşmanları bir çok kombo yaparak ve kahramanlarımızın özel güçlerini kullanarak öldürebiliyoruz ve bu sayede yetenek puanları topluyoruz. Özel güçlerin kullanımı X-Men Legends 2'ye göre hayli yol kat etmiş gözüküyor, eğer X-Men Legends 2 oynadıysanız hatırlayacağınız üzere özel güç tuşuna bastığınız zaman hareketin gerçekleşmesini beklerdiniz, bu oyunda ise özel gücünüzü istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse, özel güç tuşuna ne kadar basılı tutarsanız o kadar güçlü bir vuruş gerçekleştiriyorsunuz. Oyunun sonuna kadar binlerce düşman öldürüyorsunuz ama bu insanı hiç sıkmıyor, dövüşler çok zevkli olarak hazırlanmış. Zaman zaman düşmanlarımızdan ve etrafta kırdığımız eşyalardan (Evet, oyundaki birçok eşya kırılabiliyor, sık sık bu eşyaları kırmaya özen gösterin oldukça iyi malzemeler çıkabiliyor.) birçok malzeme ve en önemlisi para çıkabiliyor. Bu malzemeleri karakter ekranına girip karakterimize giydirebiliyoruz. Aynı ekrandan, yetenek puanlarımız arttıkça ve seviye atladıkça kahramanlarımızın özelliklerini arttırabiliyoruz. Tabi eğer aksiyon İçinde bununla uğraşamam diyorsanız oyunun bunu otomatik olarak yapmasını sağlayabilirsiniz, ama bunu pek tavsiye etmiyorum. Sonuçta bu bir aksiyon-RPG oyunu ve karakterlerinizle sizin ilgilenmeniz yararınıza olacaktır. Aynı zamanda kahramanınızın bir özelliğini arttırdığınız zaman geri dönüş yapamıyorsunuz puanlarınızı kullanırken dikkatli davranmaya çalışın. Tüm bunların yanında, karakter geliştirme ekranı daha kapsamlı yapılabilirdi gibime geliyor, herhalde oyunun aksiyon özellikleri çok bastığİ için pek detaya girmemişler.


Sadece X-Men Yerine Tüm Marvel Kahramanları

Her kahramanın kendine özel 8 veya daha fazla sayıda güçleri bulunmakta, Spider Man ağ atabiliyor ve düşmanlarını ağ ile sarabiliyor, Ice Man buz atarak düşmanlarını dondurabiliyor, Human Torch ile düşmanlarınızı yakabiliyorsunuz, seviye atladıkça bu özel güçleri de güçlendirebiliyorsunuz. Bu özelliklerinden dolayı oyundaki karakterlerin farklılıkları oldukça hissediliyor, oyunu bitirseniz bile daha yüksek zorluk seviyelerinde farklı karakterlerle oynamak istiyorsunuz. Ayrıca oyunun İçine birçok ekstra materyal yerleştirilmiş, kahramanların heykelciklerini ve çizgi romanlarını bularak oyundaki birçok yapım aşaması görüntüsü, çizgi roman kapakları, video, vb... şeyleri açabiliyoruz. Bir de oyuna her kahraman İçin bir disk eklenmiş, eğer bunları bulabilirseniz, kahramanların ekstra görevleri açılıyor ve bu görevleri yapabiliyorsunuz. Hatta oyundaki ana merkezlerinizde bir nevi quiz oyunu bile var, size Marvel evreninden sorular soruluyor ve siz soruları bildikçe yetenek puanları kazanıyorsunuz.

Oyunu kayıt etmek veya takımınızı değİştirebilmeniz İçin S.H.İ.E.L.D. logosu olan yerlere gelmeniz gerekiyor. Her kahramanın 3 adet kendine özel giysisi bulunmakta, ilk başta açık olmayan bu giysiler hangi karakterle oynarsanız onun İçin teker teker açılmaya başlıyor. Karakter ekranından değİştirebileceğiniz bu kostümler gerçekten de çok güzel yapılmışlar, Spider Man'ın kostümlerine bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. (Spider Man hayranı gibi mi gözüküyorum?) Ayrıca kostümler sadece göstermelik olarak da yapılmamışlar, etraftan topladığınız paralarla kostümlerin özelliklerini arttırıp geliştirebiliyorsunuz. Kimi kostüm vuruş gücünüzü ve savunmanızı arttırırken kimi kostüm ise sağlığınızı arttırabiliyor. Siz, oynayış taktiğinize göre istediğiniz kostümü giyip onu geliştirebiliyorsunuz. Oyunda kendi süper takımınızı da yaratabiliyorsunuz, takımınızın logosunu ve ikonunu seçtikten sonra 4 kahramınınızı seçiyorsunuz ve bunu yaptıktan sonra oyunu en az takımdaki 3 karakterle oynamanız gerekiyor. Bu sayede takım yetenek puanları kazanıyorsunuz ve yetenekler eşit olarak dağıtılıyor. Hayli güzel bir özellik olsa da bu kadar çok karakterin olduğu bir oyunu aynı 3 kişiye takılarak oynamak pek iyi olmuyor. Ayrıca aklınıza şöyle bir soru gelebilir, oyunun başından beri hiç oynamadığımız kahramanlar ne oluyor? O kahramanlarla oynamasanız bile onların da seviyesi sizin oynadığınız kahramanınızın seviyesinden bir düşük olarak artıyor. Bu da ileride onları oynanabilir kılıyor, güzel olarak düşünülmüş bir özellik.
Bir Oyunda da Bölüm Sonu Yaratıkları Olmasa?

Takımımızın yapay zekası X-Men Legends 2 oyununa göre iyi olsa da zaman zaman saç***ıklar olabiliyor, siz düşmanlarla boğuşurken onlar başka yerlerde başka İşlerle uğraşabiliyorlar. Düşmanlarınızın yapay zekası da oyuncuya odaklı olarak hazırlanmış, takım arkadaşlarınız yerine genelde size saldırmayı seçiyorlar ve sizin boş anınızı kolluyorlar, yani düşmanların yapay zekası genel olarak iyi hazırlanmış denilebilir. X-Men Legends 2'de bulunan sağlık ve güç şİşeleri ise bu oyunda kaldırılmış, iyi de olmuş. X-Men Legends 2'de yan kahramanlarımız bunları su sanıp İçiyorlardı ve sonunda bize birşey kalmıyordu. Bu oyunda ise Devil May Cry veya Onimusha gibi oyunlardan tanıyacağımız bir özellik eklenmiş. Artık düşmanlarımızı öldürdükçe onlardan sağlık veya güç küreleri düşüyor. Bu küreler otomatik olarak kahramanımız tarafından emiliyor, eğer kahramanımızın gücü ve sağlığİ dolu ise takım arkadaşlarımız arasında paylaşılıyor.

Devil May Cry ve Onimusha dedik, şimdi de God of War'a geçelim. Evet, oyundaki birçok bölüm sonu yaratığını aynı God of War oyununda olduğu gibi doğru tuşa doğru zamanda basarak öldürüyoruz. Bu tür ayrıntılar eklenmesi durmadan kombolar yapıp adam öldürdüğümüz bir oyunda gerçekten de iyi geliyor, insan biraz nefes alıyor.(Ne çok mu zor bunlar?) Ayrıca oyundaki bomba durdurma görevleri de bu şekilde yapılmış. Zaten oldum olası bu doğru zamanda doğru tuşa basma küçük oyunlarını sevmişimdir. Oyuna bazı bulmacalar da eklenmiş ama bunlar iyi olmaktan oldukça uzaklar. Bir kolonu ileri veya geri çekmekten, bazı reaktörleri patlatmaktan ileri gidemiyorlar. Yani madem böyle sıradan bulmacalar yapacaktınız bari hiç yapmasaydınız da aksiyonu bölmeseydiniz.


Bu Oyun Co-Op Oynanır

Oyun internet üzerinden veya tek bilgisayar üzerinden Gamepad ile kapsamlı bir Co-Op özelliğine sahip, en fazla 4 kişiye destek veren Co-Op modu sayesinde oyunun ana senaryosunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak bitirebiliyorsunuz. Tüm takımdaki karakterlerin insanlar tarafından yönetilmesi oyunun zevkini oldukça arttırıyor. Ama herkes kendi geliştirdiğİ karakterini online oyuna sokamıyor, sadece oyunu kuran kişinin kahramanları ile oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Co-Op oyunu kayıt edip sonradan kendi başınıza da devam edebiliyorsunuz. Eğer oyuna sahipseniz bir kere olsun online olarak oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum, oldukça zevk alacaksınız.

Teknik Problemler İçin Mr. Fantastic'İ Arıyoruz

Grafik açısından oyunu inceleyecek olursak, oyunun grafiklerinin oldukça iyi olduğunu görüyoruz. Oyunda kullanılan efektler, özellikle özel güçlerin efektleri ve karakterlerin modellemeleri oldukça iyi hazırlanmış, hatta X-Men Legends'de karakterlerde bulunan çizgi filmsi yapı yerini gerçekçİ hazırlanmış karakterlere bırakmış ama hikayede yeri olmayan ve çevrede gezinen bazı NPC'lerin modellemeleri çok baştan savma yapılmış, bu da gözünüzü tırmalıyor. Buna, bana göre daha fazla özen gösterilmeliydi. Ayrıca çevre birimlerin ve bazı duvarların yıkılabilir olması oyunun atmosferine katkı sağlıyor. Oyunun sistem ihtiyaçları da öyle yüksek değil, Intel P4 2.0 Ghz, ATI Radeon 9600, 512 MB DDR Ram'lik bir bilgisayar ile oyunu rahatça oynayabilirsiniz, ta ki ayarlardan Advanced Lighting özelliğini açana kadar... Ben, Intel P4 2.8 Ghz, Nvidia 7800 GS, 1 GB DDR Ram'e sahip kendi bilgisayarımda bile bu özelliğİ açarak oyundan oynanabilecek derecede bir performans alamadım. Bu özelliğİ açınca ise oyun tamamen değİşiyor sanki kendizi başka bir oyun oynarken buluyorsunuz. Oyunu bu derecede değİştiren bu özelliğin bana göre daha iyi bir şekilde oyuna eklenmesi ve optimizasyonunun yapılması gerekirdi. Çünkü oyunu o grafiklerle görünce bir daha eski hali ile oynayasınız gelmiyor.

Sesler ve müziklere gelecek olursak, oyunda kullanılan ses efektlerini beğendiğimi söyleyebilirim, herşeyi ile ortalamanın üzerindeler ve yerli yerinde kullanılmışlar, düşmanlarınızı dövdüğünüzü hissedebiliyorsunuz, ayrıca kahramanların özel güçlerinin ses efektlerinin çoğu çizgi filmlerden alınmışlar ve oldukça kaliteliler. Ama seslendirmelere gereken özen gösterilmemiş, bazı karakterlerin sesleri güzel olsa da birçok karakter ruhsuzca seslendirilmiş, bu oyundan daha iyi seslendirmeler beklerdim. Müzikler ise genel olarak pek iyi değiller, her mekan İçin ayrı bir müzik hazırlanmış olsa da zaman zaman kendilerini tekrar ediyorlar ve insanı sıkıyorlar. Bu kadar aksiyon dolu bir oyuna bu kadar ağır müzikler koymaları da bana göre ayrı bir merak konusu. Dediğim gibi bir süre sonra oyunun müziklerini tamamen kapatasınız geliyor.

Dr. Doom, Latveria'ya Geri Dön

Oyun hakkında son sözlerime gelecek olursam diyebilirim ki, Raven Software gerçekten de iyi bir İş çıkartmış, oynayış tarzınıza göre değİşen 20 veya 25 saat boyunca (Yan görevler ile bu zaman uzayabiliyor) oyunun eğlencesi hiç ama hiç düşmüyor, karşınızdaki düşmanları yok edip ve kahramanlarınızı geliştirip hikayenin sonunu öğrenene kadar oyunun başından kalkamıyorsunuz. Oyunun bölüm dizaynları ve karakter geliştirme sistemi daha iyi hazırlansaydı rahatlıkla bu oyun klasik olabilirdi, ama bu haliyle bile oyun oldukça eğlenceli. Marvel: Ultimate Alliance'İ herkese rahatlıkla önerebilirim, zaten Marvel hayranları şu ana kadar oyunu alıp bitirmişlerdir bile, ayrıca oyunu almayanlar İçin bir daha bu kadar Marvel kahramanın bulunduğu ve dop dolu İçeriğe sahip bir oyun piyasaya kolay kolay gelmez, kaçırmayın bence. Şunu da belirteyim yazımı sonlandırmadan, eğer elinizde Xbox 360 veya PS3 platformlarından biri varsa oyunun bu platformlar İçin olan versiyonunu almanız yararınıza olacaktırMinimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 - 2.0 GHz
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: 128 MB
HDD: 8 GB     


« Son Düzenleme: Temmuz 28, 2012, 17:35:49 ÖS Gönderen: bynight69 »
 • İşlemci               : AMD FX-8150 - Eight Core Processor
 • RAM                   : 16 GB DDR3
 • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 7800 Series - 256 Bit
 • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - x64

Çevrimdışı iJohn

 • 3. Seviye
 • *
 • İleti: 466
 • Aldığı Teşekkür: 22
 • Elhamdulillah :)
 • Platform: Yalnız PC


Çok eğlenceLi diye duymuştum , aLdım...
Teşekkürler... :)
 • İşlemci               : İntel Core i5-4200U
 • RAM                   : 4 GB DDR3 1600 Mhz.
 • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 8670M
 • Bağlantı              : 16 MBps
 • İşletim Sistemi   : Windows 10 - 64bit
Güle güle gençliğim ve hiç dönmeyeceksin bebekliğim, şimdi bir tek şey var benim için, o da güzel günlerin sanatkârı geleceğim ...

Çevrimdışı wqeee

 • 2. Seviye
 • *
 • İleti: 170
 • Aldığı Teşekkür: 6
 • Platform: Yalnız PC


Oyun güzele benziyor deneyelim bakalım. :thumbup:
 • İşlemci               : Intel Core I7 7700HQ
 • RAM                   : 16 GB - DDR4
 • Ekran Kartı        : Nvidia GForce Gtx 1060 - 6GB
 • Bağlantı              : 50 mbps
 • İşletim Sistemi   : Windows 10 Pro 64 Bit

Çevrimdışı iJohn

 • 3. Seviye
 • *
 • İleti: 466
 • Aldığı Teşekkür: 22
 • Elhamdulillah :)
 • Platform: Yalnız PC


Oyun güzele benziyor deneyelim bakalım. :thumbup:

Ben oyunu indirdim , oynadım , oynuyorum da : )
Fazlasıyla zevkli bir oyun , neredeyse tüm marvel karakterlerini kullanabiliyorsun ,sadece ilk başta bazı karakterler kilitli o kadar :)
 • İşlemci               : İntel Core i5-4200U
 • RAM                   : 4 GB DDR3 1600 Mhz.
 • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 8670M
 • Bağlantı              : 16 MBps
 • İşletim Sistemi   : Windows 10 - 64bit
Güle güle gençliğim ve hiç dönmeyeceksin bebekliğim, şimdi bir tek şey var benim için, o da güzel günlerin sanatkârı geleceğim ...

Çevrimdışı Konteo

 • Cezalı Üye
 • *
 • İleti: 238
 • Aldığı Teşekkür: 11
 • Torrent-Oyun.com


Güzele benziyor indirip bakıcaz artık ,eline sağlık.... :thumbup:
 • İşlemci               : Intel® Core™ i7
 • RAM                   : 6 GB DDR3 1600 MHZ
 • Ekran Kartı        : Nvidia Geforce 9800 GT
 • Bağlantı              : 8 MBps
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit
¢єнєηηєм вυz тυтαηα кα∂αя ѕєνι¢єм ѕєηι тяαвzσηѕρσя'υмммм..! ♥
╔═════╗ ╔╗
║╔════╝ ║║
║╚════╗ ║║
║╔═══╗║ ║║
║╚═══╝║ ║║
╚═════╝ ╚╝

Çevrimdışı segatr

 • 2. Seviye
 • *
 • İleti: 143
 • Aldığı Teşekkür: 2
 • Torrent-Oyun.com
 • Platform: Yalnız PC
Ynt: Marvel Ultimate Alliance [PROPER-RELOADED] - FULL - Zamunda Torrent - indir
« Yanıtla #5 : Haziran 27, 2011, 10:47:39 ÖÖ »


Arkadaşlar.

Ben oyunu indirdim kurdum ancak crack te sorun yaşıyorum Nasıl yapıcam hakkında bi bilgi verir misiniz rica etsem ??
 • İşlemci               : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
 • RAM                   : 4Gb-DDR3
 • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 6670(2 Gb)
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit

Çevrimdışı eNdeR

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 13
 • Aldığı Teşekkür: 0
 • Torrent-Oyun.com


Oyunu oynamadım ama güzele benziyo  ;)
 • İşlemci               : intel core i3 inside
 • RAM                   : 4 GB - DDR3 - 1333 MHz
 • İşletim Sistemi   : Windows 7-64bit

Çevrimdışı Aura

 • 1. Seviye
 • *
 • İleti: 11
 • Aldığı Teşekkür: 1
 • Torrent-Oyun.com
Ynt: Marvel Ultimate Alliance [PROPER-RELOADED] - FULL - Zamunda Torrent - indir
« Yanıtla #7 : Haziran 30, 2011, 10:01:03 ÖÖ »


arkadaşlar yeni karakter nası açılıor yardım edebilir misiniz GhostRider'la oynamak isdeom yhaa :D
 • İşlemci               : Intel Pentium(R) Dual-Core CPU
 • RAM                   : 4 GB - DDR3 - 2.5 GHz
 • Ekran Kartı        : ATI Radeon HD 3450
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows Vista - 32 Bit

Çevrimdışı BassHunTeR

 • 5. Seviye
 • *
 • İleti: 903
 • Aldığı Teşekkür: 8
 • Requiescat in Pace
  • Facebook Profili
 • Platform: Yalnız PC


Ben indirip kurmaya çalıştım Daemon Tools ile (reklam olmasın  ;D) Ama %75'i dolmuştu sonra bilgisayarımı dondurdu. Bu olay arkadaşımdada oldu. Lütfen bir çözüm söyleyin...
 • İşlemci               : AMD Phenom x3 8450 2.11 GHz
 • RAM                   : 4GB DDR2 1333 MHz
 • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD4670 1GB
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 32 Bit
A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto

Çevrimdışı BassHunTeR

 • 5. Seviye
 • *
 • İleti: 903
 • Aldığı Teşekkür: 8
 • Requiescat in Pace
  • Facebook Profili
 • Platform: Yalnız PC


Lütfen Bir Cevap  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 • İşlemci               : AMD Phenom x3 8450 2.11 GHz
 • RAM                   : 4GB DDR2 1333 MHz
 • Ekran Kartı        : Ati Radeon HD4670 1GB
 • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
 • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 32 Bit
A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto