Merhaba Ziyaretçi;

Dünya'nın En Büyük ve En İyi Torrent Oyun Forumuna Hoşgeldin

Üye olursan 7/24 gerçek destek alabilirsin. 10 saniyede üye olmak için hemen tıkla!
Başlamayan torrentleri çalıştırmak için buraya göz atınız.

Dünya'nın En Büyük ve En Kaliteli Torrent Oyun Forumundasın!

BG reklam alınacaktır irtibat için admin@torrent-oyun.com ile iletişime geçebilirsiniz

Rapor Sistemini Gereksiz(Yardım,Kurulum Sorunları Vb) Kullanan Üyeler Ceza Alacaklardır.

*
(Hızlı Arama Motoru)™

Arama Motorumuz Hakkında
İsabetli Aramalar Hakkında - Konsolcular İçin İyi Haber

Gönderen Konu: Dead Space 3 [BlackBox] - FULL - Torrent indir - Torrent Download - Hızlı indir  (Okunma sayısı 20947 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ratgor

• Yönetici Yardımcısı
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2392
  • Torrent-Oyun.com
  • Platform: Yalnız PC

Dead Space 3 [BlackBox] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir

Dead Space 3

Torrent
 ISO
 PC
 Blackbox
 Gerektirmez
 4.32 GB
 08.02.2013 (:

Genel Bilgiler

Bundan birkaç yıl önce Playstation 3 ve Xbox 360’ın çıkmasıyla birlikte oyuncular adına yeni bir heyecan başlamıştı. Tüm oyuncular yepyeni grafiklerle oynanacak yeni bir oyun için beklemeye  koyuldu. Zaman geçiyor ve her türde oyun sırayla konsollara gelmeye başlıyordu. Futbol, aksiyon, FPS,RPG derken Oyuncular yavaş yavaş korku türünden gelecek bir oyunun eksikliğini hissetmeye başladı.Korku oyunları hiç yok değildi ama yeterince, doyurucu kadar yoktu. Klasikleşmiş korku  serilerinin devam oyunları çıktı elbette,ancak hiçbiri bu eksikliği dolduramadı. Ne Silent Hİll,ne Resident Evil(‘ki Resident Evil’ın zıvanadan çıktı), oyuncuların korku anlamında besleyemedi. İşte tam o boşlukta Visceral Games(yapımcı firma) bir korku oyunu duyurdu. En başta kimsenin çok beklentisi olmadığı bu oyun, daha sonra kitleleri arkasına sürükleyen bir korku serisi haline geldi. Bahsi geçen oyun, anlayacağımız üzere, Dead  Space.

Uzaydaki ıssız  adam temasıyla karşımıza çıkan Dead Space, bunun arkasına güzel bir hikaye ve harika bir atmosfer döşeyerek önümüze leziz bir korku oyunu sunmuştu. Devam oyunu Dead Space 2’yle daha hareketli bir atmosfer sunsa da özünde korku temasıyla hala yitirilmemiş olan seri, en nihayetinde 3.oyununa da kavuştu.

Serinin üçüncü halkası, ilk duyurulduğu andan itibaren tartışmalara konu oldu.Dead Space 3 ile seriye eklenen  co-op özelliği, oyundaki korku unsurunu  götüreceğinden dolayı beğenilmedi. Oyun çıkmadan yapılan eleştirilerin çoğu bu yöndeydi. Ancak şu noktaya açıklık getireyim, serinin korku unsurunu co-op yüzünden olan bir şey değil. Serinin özündeki korku unsuru iyice azalmış. İster tek kişi oynayın ister iki kişi  maalesef Dead Space 3 sizi korkutma açısında önceki oyunlara nazaran oldukça başarısız. Özellikle oyunun ikinci yarısından sonra oyun tamamen aksiyona kayıyor ve korku unsurları yok oluyor, korku nedir unutuveriyoruz.
Dead Space 3’e bir serinin devamını değil de bize hiçbir vaatte bulunmamış, yepyeni bir oyun olarak bakacak olursak elimizdeki yapımın üst düzel olduğunu söylemem gerekir. Gerek kaliteli grafikler gerekse seslendirme ve müzikleri ile bize görsel ve işitsel ziyafet sunan Dead Space 3,bu sene çıkan oyunlar arasında kendini sağlama alır. Oyunla ilgili tek sıkıntı sadece vasat kalan siperli çatışma dinamikleri. Bu siper animasyonu sadece askerler ile çarpışırken aktif, ancak nekromorflar(oyunda karşılaşacağımız yaratıklar) ile savaşırken pasif kalıyor. Buda oynanışı bir nebzede olsa baltalamış.
Ancak Dead Space 3, hiç bilinmeyen bir marka değil. Önceki oyunlarında bize bir şeyler sunmuş ve bizlere belli başlı şeyler vadeden bir oyun.Bu vaatlerden bir tanesi de oyunun korku oyunu olmasıydı.Bu durumu göz önüne alınca  Dead Space 3 ‘ün değeri oyuncu gözünde haliyle düşüyor. Çünkü oyun korku konusunda vasatı geçemiyor desek yanlış olmaz değerli ‘torrent-oyun.com’ takipçileri.
Eğer, ‘’Korku ile çok işim yok, oyunun başka eksisi de varmı?’’ diye sorarsanız eksi sayılabilecek bir konudan  bahsedebilirim: Dead Space 3 nerdeyse Dead Space 2’nin izinden gidiyor. Oynanış olarak aralarındaki farkı anlamak güç. ’Bana farkını söyle’’ diyeceksiniz. Hemen bahsedeyim. Bunlardan biri, 4 silah yerine artık farklı kombinasyonları oluşturabileceğimiz 2 silah taşıyabiliyor oluşumuz.Bir başkasıyla artık daha fazla cephane bulmamız ve daha fazla cephane harcamamız. Eğer attığını vuranlardansanız oyun sonunda cebinizde bolca cephane kalacağını söylemeliyim.
Önceki oyuna nazaran Dead Space 3’teki en belirgin değişim oyuna eklenen insan düşmanlar ve silah geliştirme sistemi oluşu: silah geliştirme sistemine bakacak olursak bu sistem oyuna çok başarılı bir şekilde işlenmiş. Eğer  uğraşırsak bize verilen eşyalarla farklı silahlar icat edebiliyoruz. Ancak uğraşmazsak oyundaki mevcut silahlar ile de rahatlıkla ilerleyebiliriz. Tercih tamamen bizim elimizde. Fakat silah geliştirme kısmına muhakkak uğrayın, burada silahlarımızın özelliklerini ayrı ayrı geliştirme şansı buluyoruz. Bu geliştirmelerle uğraşmak benim hoşuma gitti diyebilirim, tabi bu kişiden kişiye değişebilir sevgili torrent-oyun.com takipçileri.

Oyundaki zırh geliştirme kısmına gelecek olursak silahlara nazaran aynı kalmış diyebiliriz. Şunu da söylemeden geçmeyeyim. Artık önceki oyunlardaki gibi node kullanarak upgrade (yükseltme) satın alamıyoruz. Bu hem silahlar hem de zırhlar için geçerli bir durum. Onun yerine etraftan toplayacağımız(envanterimizde yer kaplamayan) çeşitli maddelerle özellik geliştiriyoruz. Bununda oyuna kattığı artısı, daha fazla araştırmaya sevk etmesi olmuş. Ama ben etrafı araştırarak vakit kaybedemem diyenlerdenseniz(ben gibi) bu  yenilikler arka planda kalabilir.
Benim dikkatimi çeken bir diğer yenilik ise quick time events(hızlı zamanlı olaylar)’a bayağı bi  yüklenmişler. Bu sefer biraz abartmışlar. Hani buda Uncharted’dan sonra yapımcılar arasında moda oldu diyebilirim. Belki de popüler neslin sevdiği bir aksiyon türü ama bu oyuna olmamış demek abez kaçmaz. Ben çok başarılı bulmuyorum. Çünkü oyuncuyu illa ona yönlendiriyor. Farklı bir seçenek sunmuyor tek düze ilerlemesine neden oluyor. Zaten yapmakta aynı  şey olacak yapmasak ta ilerleyemiyoruz.
Dead Space 3 ile birlikte seriye gelen bir diğer yenilikte oyuna eklenen yan görevler.Bir elin parmakları kadar karşımıza çıkan yan görevler uzunlukları ve içerikleri bakımından idare eder kriterini aşmakta. Normal seviyedeki 10 saate yakın süren oyun(kişiden kişiye oynanış şekli olarak değişebilir),bu yan görevler oyunumuzu 1-2 saat daha uzatabiliyor.
Dead Space 3 hikaye olarak ilk iki oyunun  bıraktığı yerden devam ediyor. Başkahramanımız Isaac Clarke(Ayzek Klarke), Markerları(düşmanlarımızı) durdurma peşinde kendini heder etmiş bir  vaziyettedir. Hükümetin askerleriyle birlikte özel bir göreve zorla çıkartılan Isacc, Markerları durdurmanın bir yolunu keşfeder. Ve olaylar peş peşe gelişir…
Aslında hikaye sunum olarak başarılı ancak klişelerle dolu olduğu için iyinin altında seyir ediyor. Çok büyük hikaye bekletiniz yok ise Dead Space 3’ün senaryo akışıyla aranızda bir problem olmayacaktır. Lakin benim gibi korku içeren oyunlara aç biri olarak fazla bir şey beklemeyin. Oyun korkudan çok aksiyona meyilli olduğu için biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir incelemenin sonuna daha geldik sevgili torrent-oyun.com fanları. Bizi takip etmeye devam edin.

Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim sistemi :Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
İşlemci : Pentium D 840 3.2GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core BE-2300
RAM : 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB
Ekran kartı :GeForce 6800 XT ya da Radeon X1600 Pro 256 MB
HDD: 13 GB

Alternatif 2 ile indirmek için tıklayın!

« Son Düzenleme: Şubat 19, 2013, 15:26:50 ÖS Gönderen: Ratgor »
AYRILDIM...

Çevrimdışı ..Ghost_Recont..

• 9. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 4
  • ..Ghost-Recond..
Tşklr.Eline saglık
  • İşlemci               : intelcorei5 2.30ghz
  • RAM                   : 4gb
  • Ekran Kartı        : 2gb amd
  • İşletim Sistemi   : windows 7-64 bit
  • Konsol                 : inşallah yakında :)
  • Eski Nick: UltraslaN..

Çevrimdışı Shinigami404

• 2. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 1
  • Fuck The System
teşekkürler bunu arıyodum  :thumbup:
  • İşlemci               : Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
  • RAM                   : 8192MB RAM
  • Ekran Kartı        : GeForce GT 630M
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : windows 8

Çevrimdışı Ahmet Akpınar

• 3. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 0
  • Torrent-Oyun.com
    • Facebook Profili
teşekkürler ilk önce reloaded indiriyordum sonra sildim çok yavaştı bu hızlı iner galiba :thumbup:
  • İşlemci               : Intel Core İ5 - 2410M 2.3GHz
  • RAM                   : 4 GB DDR3 Memory
  • Ekran Kartı        : NVDIA GeForce GT 520M Up to 1760 MB TurboCache
  • Bağlantı              : 11 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : Windows 7 - 64 Bit
  • Konsol                 : SONY PS3 160 Gb Black ve XBOX 360 Slim Kinnect 250 Gb

Çevrimdışı wintry

• 7. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 2
  • Torrent-Oyun.com
    • Facebook Profili
sp 3 yükeldim acaba şimdi işlemci kaldırırmı ?
  • İşlemci               : AMD Athlon 64 X2 dual core processor 4600+ mmx 3dnow (2cpu)
  • RAM                   : 3GB ddr 2
  • Ekran Kartı        : amd radeon hd 5500 series 1gb directx 9 11 destekliyor ddr 3
  • Bağlantı              : 2 mbps "ttnet limitsis paketi
  • İşletim Sistemi   : windows xp 32 bit

Çevrimdışı zopa25

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 13
  • What İs Problem ?
    • Facebook Profili
Facebook`ta Görmüştüm Teşekürler
  • İşlemci               : Pentium İntel Dual-Core Cpu 2.60Ghz
  • RAM                   : 1GB-DDR3 Kingston
  • Ekran Kartı        : İntel G33\G31 Express Chipset Family 256 Mb
  • Bağlantı              : Tttnet Netlimitsiz Paket
  • İşletim Sistemi   : Windows Perfect Xp Sp3
  • Konsol                 : Yok

Belki Kendini Feda Etti Ama 76 Milyon Kalp Kazandın Komutanım Senin Hatıran Yaşıyor Yacayacak

Çevrimdışı JuusTMyFaNx★

• 7. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 13
  • Boş vakitlerimde giriyorum,bırakmadım!
  • Platform: PC + XBOX360
ben normal indirdim daha kurmadım  :(  şimdi hatırlattınız kuruyum bari :D  8) :D :)) ;D
  • İşlemci               : İntel(R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs) ~ Turbo ile 2.6GHz
  • RAM                   : 8 GB - DDR3
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon 8730M 2GB ~ İntel(R) HD Graphics 4000
  • Bağlantı              : Doping 8 MB SINIRSIZ
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 - 64 Bit [ORJİNAL MİCROSOFT©]
  • Konsol                 : Xbox 360 250 GB - PS4 - Xbox One yolda :)
Forumu bırakmadım,boş vakitlerimde elimden geldiğince gireceğim,sorunlarınız için 1 pm yeter...
LEAGUE OF LEGENDS OYNAYANLAR EKLESİN = JuusTMyFaNx

Çevrimdışı buraktpc

• 4. Seviye
  • *
  • Seviyorsan git konuş bence.
Teşekkürler  :thumbup:
  • İşlemci               : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz 2.99GHz
  • RAM                   : 2 GB DDR3
  • Ekran Kartı        : ASUS EAH3450 512MB
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET Limitsiz Paket
  • İşletim Sistemi   : Windows 7-32 bit

Çevrimdışı cantemore12

• 8. Seviye
  • *
  • Aldığı Teşekkür: 94
  • Photoshop
  • Platform: Yalnız PC
Teşekkürler :thumbup:
  • İşlemci               : İntel Core 2 quad cpu 2.66ghz
  • RAM                   : 3gb ddr3
  • Ekran Kartı        : Sapphire Hd6570 2gb 128bit Ddr3 (P)
  • Bağlantı              : 8 MBps - TTNET NetLimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi   : windows 7 ultimate 32 bit

'' Anlaşılabilir mutluluklarımız olsun, ufak olsa da fark etmez ! ''

Çevrimdışı DaftHero

• 4. Seviye
  • *
  • We're up all night to get lucky.
  • Platform: PC + PS3 + PSP
Bende bunu bekliyordum indirmesi daha kolay olur şimdi teşekkürler.
  • İşlemci               : İntel Core i3 380M 2.53 GHz
  • RAM                   : 4 GB DDR3 1066 MHz
  • Ekran Kartı        : AMD Radeon HD 6470M 1 GB 64 Bit
  • İşletim Sistemi   : Windows 8 Pro - 64 Bit
  • Konsol                 : PS3 Fat 40 GB + PS3 Slim 320 GB + PSP E-1004 6.60 CFW